فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

پول درآوردن از نظر پیتبول

اشتراک گذاری این مطالب در:

مبادله کالا به کالا متعلق به قرنها پیش بود. اکنون حرف اول را در هر چیزی پول می زند. تمام جنبه های زندگی نسان امروزی وابسته و نیازمند پول هستند. پول می تواند لذت و آسایش را برای هر فردی به ارمغان بیاورد. با آن می توان هم زندگی خود و هم زندگی دیگران را بهتر کرد. البته اگر درست استفاده شود. اما چگونه باید آن را به دست آورد؟ ما پاسخ این سؤال را از زبان پیت بول، خواننده معروف آمریکایی برای شما بازگو می کنیم.

پیتبول کیست؟

پیت بول خواننده و آهنگ ساز مشهور آمریکایی است که خانواده ی او اصالتا اهل کوبا هستند. پیت بول نامزد و برنده دهها جایزه مهم بین المللی بوده است. وی خواننده رسمی جام جهانی 2014 بود و در چنیدن فیلم هم نقش ایفا کرده است. او رپری است که بیشتر اوقات در صدر تاپ تن های جهان قرار دارد. او همچنین صاحب رادیوی بین المللی پیت بول نیز می باشد. این خواننده نام آشنا به دلیل سبک موسیقی و خواندنش بیشتر در بین نوجوانها شناخته شده است.

فرمول پیت بول برای پول دار شدن

پیتبول نام هنری این خواننده است. نام اصلی او آرماندو کریستین پرز است. پیت بول در اصل نام سگی چابک، پرشهامت، نیرومند و مبارزه ایی است. از این رو انتخاب نام هنری این هنرمند الهام بخش تلاش و مبارزه برای پیروزی است و یقینا هم او فردی پیروز در کارزار زندکی است.

این مختصر از شرح حال او و موفقیت هایش کافی است تا ما به بررسی نظر او درباره پول درآوردن بپردازیم. پیت بول معتقد است برای هیچ فرد موفقی، لوبیای سحرآمیز وجود ندارد. همه ما می دانیم که پول به صورت معجزه آسایی از آسمان نازل نمی شود یا از چراغ علاءالدین بیرون نمی آید. هرگز نمی توان یک شبه آن را به دست آورد. ثروتمند شدن یک شبه به دست بیاد مصداق بارزی می شود برای ضرب المثل باد آورده را باد می برد.

پیت بول خواننده و آهنگ ساز مشهور آمریکایی است

خلاقیت و نو آوری رمز پول دار شدن از نظر پیت بول

در اصل هر انسانی باید خودش برای بهبود شرایط زندگی اش در تلاش و تکاپو باشد. پیتبول کار آفرینی و خلاقیت را اساس پول دار شدن می داند. او معتقد است نباید به دنبال پول دوید، بلکه باید آن را ساخت. اگر به دنبال پول بروید، فرار می کند.

نکته ی اصلی در همین مسأله است، پول را باید ساخت. ساختن هر چیزی زمان بر است و مستلزم تلاش. پول هم از این قاعده مستثنی نیست. در نگاه اول ممکن است پول درآوردن مسأله ی پیچیده ایی باشد اما در عین پیچیدگی رمز آن ساده است. و آن سخت تلاش کردن می باشد. پیت بول که در سه سالگی اشعار خوزه مارتی، شاعر اسپانیایی و قهرمان مردم کوبا، را حفظ می کرد و در خانوده ایی فروپاشیده بزرگ شد، از همان کودکی تلاش کردن را یاد گرفت و با تلاش مسیر زندگی اش را هموار کرد.

در پایان

در انتها باید گفت از نظر پیتپول فرمولی ساده برای پول دار شدن وجو دارد و آن ترکیب تلاش سخت و مداوم با خلاقیت و نو آوری است. این رپر آمریکایی، خودش نمونه ایی عالی از تلفیق تلاش و خلاقیت است. او در آلبوم هایش موسیقی لاتین را با رقص هیپ هاپ تلفیق می کند و اثری زیبا را به وجود می آورد.

اگر فکر می‌کنید در کسب و کارتون به اندازه کافی موفق نیستید، خودساخته شرکت در دوره «موفقیت به روش استیو جابز» را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

موفقیت در کار

مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست