فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

ویدئوی انگیزشی لیونل مسی : هرگز تسلیم نشوید

اشتراک گذاری این مطالب در:


دانلود با کیفیت 720          دانلود با کیفیت 480          دانلود با کیفیت 360


لیونل مسی یکی از فوتبالیست های موفق جهان در این ویدئوی انگیزشی به شما توصیه می کند در زندگی هرگز تسلیم نشوید. شکست، ناکامی، سرخوردگی و موانع همیشه وجود دارند. اگر دیگران در مقابل راهتان مانع ایجاد می کنند به جای فرار در مقابل آن بایستید.

لیونل مسی : اجازه نده حواست را پرت کنند

افرادی مثل لیونل مسی موفق هستند زیرا چیزی نمی تواند حواسشان را پرت کند. آنها روی  هدفی که دارند، تمرکز می کنند. اما افراد عادی به هر چیزی مشغول می شوند. مثلا وقتی می خواهید درس بخوانید حواس به سمت نقش و نگارهای روی فرش می رود، به نقاشی های کتاب مشغول می شود، اما روی مطلب تمرکز نمی کنید. افراد موفق به دلیل توانایی برای حذف عوامل حواس پرت موفق هستند.

اگر زمان کار به عواملی فرعی و غیرمهم مشغول شوید، از هدف دور می شوید. درست مثل این است که بخواهید یک مسیر را یک ساعته طی کنید تا به مقصد برسید. اما در بین راه چیزهایی را مشاهده کنید که حواستان را پرت کند و یا دوستان خود را ملاقات کنید و مشغول گفتگو شوید. در این صورت به جای اینکه طی یک ساعت به مقصد برسید، ممکن است چند ساعت طول بکشید و یا اصلا از رفتن هم منصرف شوید.

داشتن اراده محکم و قوی برای دستیابی به هدف اهمیت زیادی دارد. وقتی اراده محکمی داشته باشید، هیچ چیز نمی تواند سد راهتان شود. در این صورت اگر موانع مشکلات سخت ترین هم باشند، قادر به مقابله با شما نیستند. زیرا اراده باعث می شود تا قدرت کافی برای مقابله با هر مانعی را داشته باشید. در واقع این اراده است که به شما توانایی و قدرت مقابله را می دهد.

لیونل مسی : هرگز تسلیم نشوید

لیونل مسی : هرگز تسلیم نشوید

لیونل مسی معتقد است موفقیت انتهای یک مسیر است که با سختی و مشکلات زیادی بدست می آید. وقتی هدفی را در نظر دارید باید برای آن تلاش کنید. همه کسانی که به موفقیت رسیده اند، به راحتی آن را بدست نیاورده اند. برخی ممکن است سال ها برای بدست آوردن موفقیت جنگیده باشند. داشتن مهارت، هوش، تدبیر و کاردانی لازمه رسیدن به هدف است.

البته هر چه هدف سخت تر و رویایی تر می شود، رسیدن به آن هم سخت تر می شود. تنها چیزی که در این مسیر سخت می تواند به انسان کمک کند، داشتن اعتماد به نفس،  است. هوش و ذکاوت می توانند فرد را برای رسیدن به هدف یاری دهند، اما به تنهایی کافی نیستند.

افراد زیادی هستند که هوش بالایی دارند اما موفق نمی شوند. چرا؟ به این دلیل که این افراد اعتماد به نفس کافی ندارند. آنها به مرحله شناخت خود نمی رسند و به همین دلیل توانایی ها و استعدادهایشان مخفی می ماند. این افراد همیشه درمانده و بدبخت هستند. اما اگر اعتماد به نفس، بالایی داشته باشید و میزان هوش و ذکاوت شما متوسط باشد، تردید نکنید که به موفقیت می رسید. از نظر نیول مسی اگر می خواهید به هدف خود دست پیدا کنید و فرد موفقی باشید، اول خود را باور کنید.

ادامه این مطلب را در ویدیو انگیزشی و از زبان لیونل مسی بشنوید.

 

 

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست