فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

وضعیت ذهنی مهمترین چیز برای موفقیته

اشتراک گذاری این مطالب در:

نقش قدرت ذهن در موفقیت قابل انکار نیست. ذهن مهم‌ترین عامل حرکت بدن است. وقتی نسبت به کاری نفرت دارید، بدن هم با شما همکاری نمی‌کند. در واقع ذهن سلطان جسم و روح است. اگر می‌خواهید توان انجام هر کاری را داشته باشید، باید وضعیت ذهنی خود را تغییر دهید.

تجسم کردن آینده و موفقیت می‌تواند نیروی شما را افزایش دهد. اما اگر ذهن آن را باور نکرده باشد، موفق نمی‌شوید. زیرا خیلی زود خسته شده و همه چیز را رها می‌کنید.

چطور قدرت ذهن را به سمت موفقیت ببریم؟

ذهن متشکل از مجموعه‌ای از افکار است. در واقع این افکار شما هستند که ذهن را تشکیل می‌دهند. اگر افکار مثبت داشته باشید، قدرت ذهن برای رسیدن به موفقیت زیاد می‌شود. اگر از چیزی خوشتان بیاید، قدرت ذهن برای یادگیری اطلاعات در مورد همان موضوع افزایش می‌یابد.

درست مثل ماهیگیری که به درس خواندن علاقه‌ای ندارد. اما اگر در یکی از دروس در مورد ماهیگیری صحبت شده باشد، او با علاقه و رغیبت زیادی آن را یاد می‌گیرد. در واقع ذهن او به این قسمت از درس علاقمند است. بخاطر همین در ذهن او باقی می‌ماند. اما هر جایی که علاقه نداشته باشد، اطلاعات وارد ذهن نمی‌شود.

جملات افکارتان را شکل می‌دهند

افکار که تشکیل دهنده ذهن ما هستند، متاثر از جملاتی هستند که در طی روز از آن‌ها صحبت می‌کنیم. شما باید بتوانید جملاتی را که بر زبان می‌آورید، کنترل کنید. هر حرفی را نزنید. جملاتی که باعث انرژی منفی می‌شوند، بر روی زبان نیاورید.

گفتگوی درونی را کنترل کنید. ذهن شما تا حد زیادی تحت تاثیر گفتگوی درونی در خلوت است. وقتی مدام با خود تکرار کنید که من نمی‌توانم، به مرور زمان ناتوان می‌شوید. وقتی با خود تکرار کنید من قدرت انجام این کار را ندارم، به مرور زمان از آن فراری و دلزده می‌شوید. در طی روز بر روی تک تک حرف‌هایی که می‌زنید دقت داشته باشید.

نقش قدرت ذهن در موفقیت قابل انکار نیست.

مدام افکار مثبت را در خود پرورش دهید

تبدیل افکار منفی به افکار مثبت در ابتدا کار راحتی نیست. برای تغییر وضعیت ذهنی لازم است که افکار مثبتی داشته باشید. اگر برای خود هدف تعیین کرده‌اید و حالا مسیر رسیدن به آن دشوار است، باید ذهن را ملزم کنید نسبت به آن مسیر احساس خوبی پیدا کند. بنابراین باید افکار مثبت در مورد مسیر سخت را در خود پرورش دهید.

قانون جذب را باور کنید

اگر فکر می‌کنید قانون جذب فقط برای گوگل زدن است، اشتباه می‌کنید. قانون جذب می‌گوید وقتی فکر شما در مورد یک قضیه مثبت است، ذهن هم به دنبال آن مثبت اندیش و قدرتمند می‌شود. سپس توان جسمی شما برای دستیابی به آن قضیه افزایش می‌یابد.

نیروی جسمی ما  تا حد زیادی تحت تاثیر تفکرات و وضعیت ذهنی است. اگر ذهن شما درگیر موضوعات بدردنخور و پیش پا افتاده باشد، مطمئن باشید که آینده خوبی در انتظارتان نخواهد بود.

با این حساب باید بتوانید ذهن موفق را در خود پرورش دهید.

برای داشتن ذهن موفق خودساخته شرکت در دوره «چطور ذهن موفق داشته باشیم» را به شما توصیه میکند. برای کسب اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

چطور از افکار شرطی فاصله بگیریم؟

 

 

مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست