فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

سخنرانی فوق انگیزشی دیکاپریو در گرگ وال استریت

اشتراک گذاری این مطالب در:

گرگ وال استریت فیلمی با بازی لئوناردو دیکاپریو محصول سال 20133 است. این فیلم روایتی از سرگذشت جردن بلفورت ساخته شده است. این فیلم نوعی کمدی سیاه و دیالوگ های انگیزشی زیادی را در خود جای داده است.

فیلم گرگ وال استریت داستان از صفر به قله رسیدن یک دلال سخت کوشی است. اگرچه برخی به آن نگاه انتقادی دارند و این فیلم را روایتی از یک زندگی مادی‌گرا می دانند، اما باید واقعیت را پذیرفت که ثروتمند شدن چیز بدی نیست. مگر اینکه ثروت را از راه نادرست بدست آورده باشید. در این صورت به شما تعلق ندارد.

سکانس های انگیزشی گرگ وال استریت

شخصیت اصلی داستان فردی است که رویای ثروتمند شدن دارد. او در اواخر دهه 1980 وارد دنیای بورس می شود. اما به دلیل بدشانسی شغل خود را از دست می دهد. در روز دوشنبه سیاه، روز بزرگترین سقوط اقتصادی جهان بعد از دهه 1920 اتفاق می افتد. در نتیجه شخصیت اصلی داستان شغلش را به دلیل ورشکستی از دست می دهد.

اما کمی بعد تصمیم می گیرد دوباره وارد بازار سهام کم ارزش شود. در این راه افراد زیادی را با خودش همراه می کند. به ناگهان او به فردی ثروتمند و قدرتمند تبدیل می شود.

البته ناگفته نماند که در این فیلم و روایت زندگی نامه، کسب ثروت با کلاهبرداری همراه است. اما آنچه در آن اهمیت دارد، سکانس انگیزشی گرگ وال استریت است. گوش دادن به این سکانس و حرف های دیکاپریو می تواند یک زندگی را متحول کند.

سکانس های انگیزشی گرگ وال استریت

برای ثروتمند شدن باید تلاش کنید

در سخنرانی فوق انگیزشی دیکاپریو برای بدست آوردن ثروت باید تمام تلاشتان را به کار گیرید. وقتی قرار است برای بدست آوردن ثروت بجنگید، به آرزوهایتان فکر کنید. اگر رویای بدست آوردن شغل خوب را دارید، از اینکه به مصاحبه های مختلف بروید و دست رد به سینه تان بزنند، شرمنده و خجالت زده نباشید.

متاسفانه مشکل بسیاری از ما اینست که آرزوهای قشنگی را برای خود ترسیم می کنیم. اما چون زمان برآورده کردن آرزوها می‌رسد، ترس و خجالت بر ما مسلط می شود. سکانس انگیزشی گرگ وال استرس دقیقاً روی همین موضوع تاکید می‌کند. زمانی که در حال تلاش کردن هستید، به آرزوهای قشنگ‌تان فکر کنید. شما می‌توانید یک ماشین خوب، یک خانه خوب و یا یک زندگی آرام و خوب داشته باشید. فکر کردن به این چیزهای قشنگ به شما انگیزه تلاش کردن می‌دهد. گویی انرژی بدن را برای حرکت کردن بالا می‌برد.

برای ثروتمند شدن از راه درست بروید

یک شبه ثروتمند شدن رویای برخی از افراد است. واقعیت اینست که برای ثروتمند شدن از راه اخلاقی و درست، یک شب کافی نیست. گاهی سال‌ها طول می کشد تا به آرزوهای قشنگ‌تان برسید. اما چیزی که باعث می شود تحمل این راه برایتان آسان شود، تجسم ارزوهاست. وقتی هر شب با این فکر بخوابید که روزی به تمامی رویاهایتان جامه عمل می پوشانید، فردا برای شروع دوباره و تلاش مضاعف، انرژی و انگیزه زیادی خواهید داشت.

برچسب‌ها: , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست