فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر

اشتراک گذاری این مطالب در:

 

سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر یکی از ستاره هالیوودی شاید بتواند زندگی شما را تغییر دهد. او در سال 1947 در اتریش به دنیا آمد و مدتی را به عنوان فرماندار کالیفرنیا کار کرد. در سال 2012 وارد سینما شد و فیلم های زیادی باز کرد. فروش فیلم های او بیش از 28.6 میلیون دلار درآمد داشته است.
او کودکی سختی را پشت سر گذاشته است. در خانواده ای متوسط می شود که پدرش مدام او را با برادرش مقایسه می کرد. به همین دلیل آرنولد همیشه احساس ضعف می کرد. به همین دلیل آرنولد علاقه ای به خانواده اش نداشت. او از همان کودکی آرزو داشت که روزی بدن‌ساز شود. اما توسط دیگران تمسخر می شد. با این وجود توجهی به حرف های دیگران نداشت. به همین دلیل توانست با کمک جو وایدر، عضو فدراسیون بین‌المللی بدن‌سازی، به یک قهرمان تبدیل شود.

توصیه های مهم در سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر

آرنولد شوارتزنگر ثابت کرده است که بی توجهی به تمسخر و طعنه های دیگران می تواند شما را به فرد موفقی تبدیل کند. اگر بتوانید شرایط سخت را تحمل و برای دستیابی به آرزوهایتان تلاش کنید، موفق می شوید. اما اگر بخواهید به حرف های منفی دیگران توجه کنید. شرایط را بیش از آنچه که هست، برای خود سخت کنید، به هیچ چیز نمی‌رسید
در سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر دقیقاً به همین نکته اشاره شده است. در دنیایی که ما زندگی می کنیم، سختی ها و مشکلات همیشه وجود دارند. راه موفقیت برای هیچ کس هموار نیست. پس انتظار نداشته باشید برای رسیدن به آرزوهایتان مسیر مسطح و هموار باشد.
هیچ فرد موفقی یک شبه به هدف هایش نرسیده است. بسیاری خون دل می خورند تا به جایگاهی که آرزویش را دارند، دست پیدا کنند. پس منتظر نباشیم تا شرایط خود به خود بهتر شود. این وظیفه‌ی ماست که برای دست پیدا کردن به هدف بجنگیم. باید بتوانیم به دیگران ثابت کنیم که ما قادر به دستیابی به آرزوهایمان هستیم.

سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر یکی از ستاره هالیوودی شاید بتواند زندگی شما را تغییر دهد

تا جایی که ممکن است آرزوهایتان را مخفی نگهدارید

شاید فکر کنید اگر آرزوی بزرگی در سر داشته باشید، توسط دیگران مورد تمسخر قرار می گیرید. اول اینکه مجبور نیستید تا آرزوهای خود را برای همه فریاد بزنید. شاید به چیزی که در ذهنتان است، دست پیدا نکنید. پس دلیلی ندارد که آن را برای دیگران بگویید. بهتر است تا زمانی که در مورد هدف و یک آرزو مطمئن نشده‏اید، آن را برای کسی بازگو نکنید.
اگر روزی مجبور شدید آرزوهای خود را برای دیگران بگویید، از تمسخر دیگران دلسرد نشوید. وقتی به مسیر و هدف اطمینان کافی داشته باشید، دلیلی ندارد که تمسخر دیگران روی شما تاثیر بگذارد. اگر کسی پدر و مادر شما را مسخره کند، مطمئنا به شدت ناراحت می شوید و شاید واکنش تندی نشان دهید. اما نسبت به پدر و مادر خود دلسرد نمی‏شوید. زیرا شما عاشق ‌والدین خود هستید.
حرف‌ها و تمسخرهای دیگران نمی‌تواند باعث دلسردی شما از پدر و مادرتان شود. در مورد آرزوها و هدف ها هم باید به همین صورت باشد. یعنی عاشق هدف و آرزوهایتان شوید. در این صورت حتی اگر دیگران شما را مسخره کنند، باز هم به راهتان ادامه می دهید.
ادامه‌ی این مطلب را در ویدیوی انگیزشی سخنرانی انگیزشی آرنولد شوارتزنگر مشاهده کنید.

برچسب‌ها: , ,
مقالات پیشنهاد شده

4 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست