زبان بدنمقالهوبلاگ

زبان بدن حسادت . بدن افراد حسود چگونه آنها را لو می دهد؟

اشتراک گذاری این مطالب در:

متأسفانه در جامعه ما حسادت خسیسه ی فراگیری است. افراد حسود ممکن است در ظاهر خودشان را دوست شما معرفی کنند و با شما رابطه ی نزدیکی داشته باشند. آنها چنان در مخفی کردن احساس خود استادانه عمل می کنند، که شاید از سخنانشان هرگز به نیت های درونی شان پی نبرید. اما اگر از اصول رمزگشایی زبان بدن آگاهی داشته باشید به راحتی می توانید آنها را شناسایی کنید. ما در ادامه ویژگی های زبان بدن حسادت را برای شما بیان کرده ایم تا زین پس به راحتی قادر به تشخیص دوست و دشمنتان از یکدیگر باشید.

زبان بدن افراد حسود چه زمان خود را نشان می دهد

زبان بدن یعنی حرکات اعضای بدن و صورت، که پیام خاصی را به مخاطب منتقل می کند. از روی ژست ها و حرکات افراد می توان به احساسات و حتی ویژگی های شخصیتی شان پی برد. زبان بدن حسادت نیز نشانه های خاصی دارد که در این مطلب به آنها پرداخته ایم. اما قبل از هر چیز لازم است بدانید که علائمی ذکر شده همیشه نشان دهنده ی حسادت افراد نیست. بلکه باید این علائم با موقعیت خاصی همراه باشد. زیرا افراد حسود در مواقع خاصی این حرکات را انجام می دهند. مثلا زمانی که شما از موفقیت هایتان سخن می گویید، یا دیگران از شما تعریف می کنند یا حتی زمانی که لباس تازه ایی خریده اید. در چنین مواقعی افراد حسود حرکات زیر را از خود نشان می دهند.

بیشتر بخوانید: تکنیک های رمزگشایی زبان بدن و چهره شناسی

نگاه زیر چشمی

نگاه زیر چشمی از علائم بارز زبان بدن حسادت است. افراد حسود زمانی که شما لباس یا هر وسیله ی تازه ایی می خرید با نگاه خاصی به آن می نگرند. به راحتی از نوع نگاه افراد می توان به وجود حسادت در آنها پی برد. بیشتر افراد حسود هنگام حسادت چپ چپ به شما نگاه می کنند. آنها هرگز قادر نیستند واضح به شما نگاه کنند. اگر تمام قد شما و زیبایی تان را ببینند از حسادت منفجر خواهند شد.

جمع کردن لب ها

اگر در جمعی از شما و موفقیت هایتان تعریف شود افراد حسود لب هایشان با حالت خاصی جمع می کنند. ابتدا کمی دهان را را باز می کنند سپس با حالتی کج دهانشان را می بندند. این حرکت به وفور در افراد حسود دیده می شود. به ویژه آنکه جمع کردن لب ها اغلب با نگاه زیر چشمی و شرورانه همراه است.

بیشتر بخوانید:  تکنیک های فوق العاده استفاده از زبان بدن برای افزایش جذابیت

بدن افراد حسود چگونه آنها را لو می دهد؟

آه کشیدن

افراد حسود وقتی حسادتشان گل می کند، هم زمان با جمع کردن لب ها نفس عمیقی هم می کشند که بیشتر به آه کشیدن شبیه است. واضح است که این آه، آهی از نهاد آنها است که حسادتشان را نشان می دهد. ممکن است آه کشیدن همراه با جمع کردن لب ها نباشد. آه عمیق و جانسوز افراد حسود در حالت عادی هم نشان می دهد که آنها در ذهنشان حسرت شما را می خورند و خودشان را با شما مقایسه می کنند.

نیشخند زدن

نیشخند زدن نیز از دیگر نشانه های زبان بدن حسادت است. حسودها با این نیشخند می خواهند به ضعف درونی خودشان غلبه کنند. همچنین افراد حسود با نیشخند زدن در پی آن هستند تا طرف مقابل و موفقیت هایش را حقیر جلوه دهند.

تکان دادن بدن

یک تکان ناگهانی بدن در یک موقعیت خاص می تواند نشانه ایی از حسادت باشد. فرد حالت نشستنش را کاملا تغییر می دهد. جا به جا کردن بدن یک حرکت غیر ارادی است که از افراد حسود بروز پیدا می کند. این حرکت نشان دهنده غلیان حسادت در فرد است.

بیشتر بخوانید: جادوی زبان بدن در ارتباطات کاری و عاطفی

چرخش سر

روی برگرداندن از موقعیت حسادت بر انگیز نیز واکنشی کاملا طبیعی در افراد حسود است. آنها به شما و توانایی هایتان پشت می کنند تا مبادا آن را ببینند و حسادت بیش از این گریبانشان را بگیرد. در واقع آنها توان دیدن شما را ندارند و با چرخاندن سر می خواهند نگاهشان را از شما بگیرند.

سکوت کردن

سکوت برملا کننده ی حسادت است. افراد حسود در موقیعت هایی که به آن غبطه می خورند و توان تبریک گفتن را ندارند سکوت می کنند. سکوت کردن بهترین اسلحه ی آنهاست. با حرف نزدن می خواهند حسادتشان را از شما پنهان کنند، غافل از آنکه شما با خواندن این مطلب مچشان را گرفته اید.

زبان بدن افراد حسود چه زمان خود را نشان می دهد

سخن پایانی: از حسودها متنفر نباشید

حسادت یک احساس ناشایست و منفی است که به هیجان غالب در وجود برخی افراد تبدیل می شود. افراد حسود شناخت و ارزیابی دقیقی از شرایط زندگی شما ندارند. در واقع آنها در تجزیه و تحلیل واقع بینانه ی قضایا ضعیف عمل می کنند. به علاوه اغلب افراد حسود در زندگی خود با ناکامی های عدیدی روبرو بوده اند. در نتیجه ی وجود تجارب سخت، ذهن آنها به ذهنی مقایسه گر تبدیل شده است. آنها انسان های به شدت ضعیف و ناتوانی هستند. بهتر است به جای ناراحت شدن از آنها و واکنشی عمل کردن در مقابلشان به یاری شان بشتابید و به آنها کمک کنید تا قدرت های ذهنی خود را ارتقا بخشند و طرز تفکرشان را تغییر دهند.

بیشتر بخوانید:  تکنیک های رمزگشایی زبان بدن و چهره شناسی

اگر می خواهید با موضوع زبان بدن آشنایی بیشتری پیدا کنید، در دوره جادوی زبان بدن شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی  عکس زیر کلیک کنید:

زبان بدن

 

مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست