فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

فیلم انگیزشی هیچ چیزی غیر ممکن نیست (مارک زاکربرگ)

اشتراک گذاری این مطالب در:

شاید تاکنون فیلم انگیزشی از مارک زاکربرگ مدیر فیسبوک زیاد دیده باشید. سخنرانی های او بسیار جالب و شنیدنی است. به شما هم توصیه می شود این فیلم انگیزشی را مشاهده کنید. او زمان راه اندازی فیسبوک 19 ساله بود و موفقیتش تقریبا یک موضوع غیرممکن به نظر می رسید. مثال دیگر در این رابطه گوگل است. زمانی که این موتور جستجو راه اندازی شد کسی به نقش آن در جستجوهای اینترنتی و نقش آن پیدا کردن مطالب فکر هم نمی کرد.

مواردی این چنینی در گوشه و کنار جهان زیاد است. کسانی که برای اولین بار یک ایده را طراحی و اجرا می کنند، اما پس از مدتی این ایده به اوج موفقیت خود می رسد. افراد زیادی هستند که وب سایت هایی را طراحی کرده اند که شاید از شنیدن آن برای اولین بار بخندید. اما وقتی آنها را باز کنید متوجه می شوید که آنها در اوج موفقیت هستند.

فیلم انگیزشی چرا هیچ چیز غیرممکن نیست؟

آنچه باعث می شود شما چیزی را غیرممکن بدانید، ذهنیت شماست. در واقع این ذهن است که چیزی را ممکن و چیز دیگری را غیرممکن می بیند. افرادی که در ایده های جدید خود موفق می شوند از شجاعت زیادی هم برخوردارند. زیرا ممکن است ایده آنها با شکست مواجه شوند. اما روحیه ریسک پذیری آنها به حدی است که حاضر نیستند که از تصمیمی که گرفته اند باز گردند.

حتی بسیاری از افراد ممکن است در رسیدن به ایده خود شکست بخورند. اما از هدف ناامید نمی شوند. آنها به دنبال دلایل شکست می گردند و زمانی که علت آن را پیدا کردند، سعی می کنند در مسیر جدید تکرار نکنند. همچنین این افراد روحیه شکست ناپذیری دارند. یعنی از وقتی شکستی رخ می دهد، ناامید نمی شوند. زیرا هدف را با دل و جان پذیرفته اند و به آن ایمان دارند. پس هیچ چیز نمی تواند آنها را نسبت به هدف دلسرد و ناامید کند.

فیلم انگیزشی – چطور برای رسیدن به غیرممکن ها بجنگیم؟

فیلم انگیزشی چطور برای رسیدن به غیرممکن ها بجنگیم؟

غیرممکن ها را به دو دسته تقسیم کنید. غیرممکن های خیالی که از وهم و خیال بر می آید و رسیدن به آنها غیرممکن است. به عنوان مثال راه اندازی یک فروشگاه در بیابان یا صحرا یعنی یک هدفی که سرانجامی ندارد و فروشگاهی که به دلیل نبود رهگذر بی مشتری خواهد ماند. اما وقتی از راه اندازی یک فروشگاه در یکی از بزرگترین شهرهای کشور صحبت می کنیم، یعنی کاری که انجام آن ممکن ولی بیش از حد سخت است. در واقع رسیدن به آن به سرمایه، تلاش و سعی زیادی نیاز دارد.

برخی از غیرممکن های از وهم و خیال می آیند که باید از خیر آنها بگذرید. زیرا انجام آنها هیچ سرنوشت و موفقیتی را به دنبال ندارد. فقط وقت و انرژی شما را می گیرد. اما وقتی از غیرممکن هایی صحبت می کنیم که به سعی و تلاش زیادی نیاز دارد، یعنی شما قادر به انجام آن هستید و هیچ چیز نمی تواند مانع کار و هدفتان شود.

شاید موفقیت و پیشرفت فراوان به نظر سخت بیاید، اما شما به خود و کارتان ایمان داشته باشید. باور کنید که هیچ کاری غیر ممکن نیست! خودساخته، تماشای این فیلم انگیزشی را به شما پیشنهاد میدهد.

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست