صفحه اصلی آرشیو مطالب کلیپ انگیزشی – به زندگی من خوش آمدین مانی خوشبین

کلیپ انگیزشی – به زندگی من خوش آمدین مانی خوشبین

1 دقیقه خواندن
۰
14
4,558


این کلیپ انگیزشی داستان زندگی مانی خوشبین یک ایرانی است که در آمریکا زندگی می کند. او بخش زیادی از دوران نوجوانی اش را به همراه خانواده در یک ماشین استیشن زندگی کرده است. اما حالا یک کلکسیون ۱۳ میلیون دلار از ماشین های خاص دارد. بخشی از دارایی او شامل سه خانه بزرگ و بیش از ۱۳۰ میلیون دلار پس انداز است.

 

کلیپ انگیزشی داستان زندگی مانی خوشبین

مانی خوشبین در کلیپ انگیزشی توضیح می دهد که اکنون من مرد خوشبختی هستم که ثروتمند شده ام. اما بدست آوردن این ثروت کار آسانی نبود. من در ایران بدنیا آمدم. ۱۴ ساله بودم که به همراه خانواده به آمریکا مهاجرت کردیم. پدرم تصور می کرد می تواند در آمریکا کار پیدا کند که البته تصور درستی هم بود. اما مجبور شدیم برای مدتی در یک ماشین زندگی کنیم. شرایط سختی بود و من همه اش به این فکر می کردم که چطور از این شرایط رها شویم.

به همین دلیل شانس خود را در بازار املاک امتحان کردم. بیش از ۲۲ سال برای بازسازی ساختمان فرسوده وقت صرف کردم. اما در این مدت توانستم بیش از ۷۰۰ – ۸۰۰ میلیون دلار معامله کنم.

مانی خوشبین در مورد کلکسیون ماشین های گرانقیمت می گوید:  «من یک قسمتی در خانه دارم که حدود ۱۲ – ۱۳ میلیون دلار ارزش دارد. در این قسمت بهترین خودروها را نگهداری می کنم. این خودروها در تعداد محدود تولید شده اند و این یک مزیت محسوب می شود. من باور داشتم که روزی موفق خواهم شد و این یکی از  ۱۰ راز مهم ثروتمند شدن است.

اکنون من یک عمارت چند منظوره به همراه یک صفحه نمایش ۱۱۰ اینچی و یک ویدئو پروژکتور ۵۰ هزار دلاری دارم. اینجا قسمت مورد علاقه من در خانه است که عاشقش هستم. همچنین در قسمتی از خانه یک اتاق مخصوص بازی پوکر و بار برای پذیرایی از مهمان دارم.»

راز ثروتمند شدن در کلیپ انگیزشی مانی خوشبین

کلیپ انگیزشی تلاش های مانی خوشبین

در در ادامه کلیپ انگیزشی مجری از مانی خوشبین می پرسد زمانی که شما به آمریکا امدید چیزی نداشتید و در فقر مطلق زندگی می کردید. اما چطور شد که به موفقیت دست پیدا کردید؟

مانی خوشبین می گوید: «من اشتباهات زیادی در زندگی کرده ام. براحتی به آدمها اعتماد می کردم. همین موضوع باعث شد در ۲۰ سالگی تمام ثروتم را از دست بدهم. این اتفاقات برای همه می افتد اما باید از آن به عنوان یک تجربه درس بگیریم. باید یاد بگیریم صبر و تحملمان را بالا ببریم.

من از شکست هایم آموختم که باید متنوع سازی کنم. در واقع یکی از ۱۰ راز مهم ثروتمند شدن این است که تمام تخم مرغ هایت را در یک سبد نگذاری. اگر چه این کار کمی دشوار است».

 

کلیپ های انگیزشی و توصیه مانی خوشبین

در این کلیپ انگیزشی زمانی که مجری از مانی خوشبین می پرسد برای جوانهایی که می خواهند به راز مهم ثروتمند شدن دست پیدا کنند، چه توصیه ای داری، او می گوید:

شاید این مطلب برای شما مفید باشد!  ویدئوی انگیزشی: زندگی تان را کامل تغییر دهید

«اول از هم باید کلمه «نمی توانم» را از دایره لغاتشان حذف کنند. باید طرز فکرشان را تغییر دهند و به چیزهایی که دوست دارند به آن دست پیدا کنند، فکر کنند. مرا ببینید زمانی که به آمریکا آمدیم هیچ چیز بلد نبودم. حتی زبان آمریکایی هم نمی دانستم. بی خانمان بودیم و در ماشین زندگی می کردیم. اما اکنون از راز مهم ثروتمند شدن برای شما می گویم.

ادامه ۱۰ راز مهم ثروتمند شدن مانی خوشبین را در ویدئو مشاهده کنید.

برای مطالعه بیشتر نکات آموزنده از مانی خوشبین را در کلیپ انگیزشی بخوانید.


بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط خودساخته
بارگذاری در آرشیو مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

کلیپ انگیزشی – تو باید موفق بشی!

  شاید این مطلب برای شما مفید باشد!  راز های موفقیت از آدمهای موفق (2) ویدیو انگ…