فیلموبلاگویدئوهای آموزشیویدیو انگیزشی موفقیت

3 خصوصیتی که شما را به میلیاردر تبدیل خواهد کرد

اشتراک گذاری این مطالب در:


دانلود با کیفیت 720          دانلود با کیفیت 480          دانلود با کیفیت 360


میلیاردر هایی که با تلاش و کوشش خودشان ثروتی را بدست می آورند، همیشه مرکز توجه هستند. برای دیگران سوال است که این افراد چگونه ثروتمند می شوند. این افراد خصوصیات مشترکی دارند که باعث می شود به موفقیت مالی برسند. تعداد این افراد 1 درصد است. بین این یک درصد با 99 درصد مردم تفاوت های عمده ای وجود دارد. در این ویدئوی انگیزشی در مورد این سه ویژگی صحبت شده است. اما برای اطلاع بیشتر این مطلب را هم تا انتها بخوانید.

 

افکار میلیاردر های چه تفاوتی با مردم عادی دارد؟

مردم عادی اغلب راحت طلب هستند. می خواهند در رفاه زندگی کنند و در عین حال صبر و تحمل کمی هم دارند. این مورد در بین جوانان بیشتر دیده می شود. بیشتر جوانان می خواهند یک شبه ثروتمند شوند. خانه های زیبا، ماشین های لوکس، حساب های بانکی، زندگی مرفه و … همه از آرزوهای یک جوان است. اما این آرزوها تنها با تلاش و کوشش بدست می آید.

شاید برخی از کسانی که میخواهند یک شبه ثروت زیادی را بدست آورند، به راه های غیراخلاقی هم فکر کنند. اما این ثروت واقعی نیست و دیر یا زود باید منتظر مجازات و انتقام کائنات هم بود. اگر دقت کرده باشید اغلب میلیاردر افرادی میانسال هستند. این موضوع نشان می دهد آنها تلاش خود را از سنین جوانی شروع کرده اند تا به اینجا رسیده اند.

این افراد کوله باری از تجربه هستند. استفاده از تجربه های این افراد می تواند مسیر میلیاردر شدن را برای شما راحت تر کند. بخصوص اینکه ما در عصر تکنولوژی و وسایل متعدد ارتباط جمعی هستیم  که اطلاعات در آن به سرعت منتقل می شود. پس می توان پروسه میلیاردر شدن را در مدت کوتاه تری انجام داد. اما کافی است پای سخنرانی های انگیزشی و تجربیات آنها بنشینید. از گفته های آنها استفاده کنید.

این افراد اغلب سحرخیز، کوشا، سخت گیر، اهل کار، پرتلاش و با پشتکار و اراده قوی هستند. برخی از آنها گاهی چندین بار ورشکسته شده اند. اما شکست ها آنها را از پا نینداخته است. بلکه با قدرت بیشتر از جای خود برخواسته اند. اگر می خواهید یک میلیاردر موفق شوید، نباید از موانع، مشکلات و یا شکست های احتمالی بترسید.

چطور یک میلیاردر موفق شویم؟

چطور یک میلیاردر موفق شویم؟

اگر میلیاردر برای شما یک رویای نشدنی است، باید بگوییم که همیشه ماه را هدف بگیرید. بالاخره یک ستاره در سبد شما می افتد. وقتی میلیاردرشدن را نشانه بگیرید، قطعا یک میلیونر می شوید. برای میلیاردر شدن باید ذهن و فکر خود را به این سمت پیش ببرید. به طور مداوم ویدئوهای انگیزشی و سخنرانی های آنها را گوش دهید. در دوره های آموزشی آنها شرکت کنید.

فیلم هایی در مورد زندگی مدیران موفق و میلیاردر جهان را ببینید. بعد از تماشای فیلم روی زندگی آنها، سختی هایشان و راه هایی که برای میلیاردرشدن پیدا کرده اند، فکر کنید. این افراد اگر هدفی را مد نظر داشته اند، روی آن متمرکز شده اند تا به آن رسیده اند. شما هم می توانید مثل میلیاردر ها باشید. این ویدئوی انگیزشی را از دست ندهید.

 

 

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست