صفحه اصلیوبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

میلیاردرها سحرخیز هستن

اشتراک گذاری این مطالب در:

سحرخیز باش تا کامروا باشی. این جمله‌ای است که شاید بارها و بارها آن را از زبان اطرافیان یا رسانه‌های گروهی شنیده باشید. اما براستی میلیاردرها سحرخیز هستن؟ آیا با سحرخیز شدن همه ثروتمند می‌شوند؟ اگر دیر از خواب بیدار شوید، آیا فقیر می‌شوید؟ اصلاً دلیل اینکه گفته می‌شود سحر خیز شوید، چیست؟

آیا سحرخیزی باعث ثروتمند شدن می‌شود؟

میلیاردها در 90 درصد از موارد سحرخیز هستند. اما افرادی هم در بین آن‌ها وجود دارد که صبح زود از خواب بیدار نمی‌شوند. از سوی دیگر افرادی هم هستند که سحرخیزند، اما ثروتمند نیستند. پس چرا گفته می‌شود اگر سحرخیز شوید، میلیاردر می‌شوید؟

واقعیت اینست که سحرخیزی زمانی به ثروتمندی می‌انجامد که با برنامه باشید. شما حتی اگر صبح زود از خواب بیدار شوید، اما هیچ کار مفیدی انجام ندهید و یا برای زندگی برنامه‌ای نداشته باشید، ثروتمند نمی‌شوید. چه بسیار آدم‌هایی که کل زندگی خود را سحرخیز بوده‌اند، اما هیچ‌گاه ثروتمند نشده‌اند. زیرا به درستی از زمان بیدار بودنشان استفاده نکرده‌اند.

چطور از سحرخیزی درست استفاده کنیم؟

حالا که مشخص شد تنها با داشتن برنامه درست یک فرد سحرخیز ثروتمند می‌شود، لازم است تا موارد زیر را مد نظر داشته باشید:

 صبح ها انرژی و ذهن بازتری دارید

مغز در طی شب به اندازه کافی استراحت می‌کند. بنابراین وقتی از خواب بیدار می‌شوید، قدرت بیشتری دارد. تمرکز شما در این زمان بیشتر است. اگر در طی روز باید کارهای مهمی انجام دهید که به قدرت تمرکز نیاز دارد، آن را به زمان صبح موکول کنید.

تصمیم‌گیری برای زندگی، برنامه‌ریزی، ورزش‌های سخت، حل کردن یک معادله سخت ریاضی و یا هر کار دیگری که به تمرکز نیاز دارد، در زمان صبح بهتر به نتیجه می‌رسند. توصیه مهم ما اینست که این فرصت را از دست ندهید. انرژی صبحگاهی را برای کارهای غیرضروری و بلااثر صرف نکنید. بلکه آن را برای کارهایی استفاده کنید که در آینده و موفقیت شما تاثیرگذار است.

آیا سحرخیزی باعث ثروتمند شدن می‌شود؟

با سحرخیزی روز طولانی‌تری دارید

یکی دیگر از دلایلی که باعث می‌شود سحرخیزی به ثروتمندی بینجامد، داشتن فرصت بیشتر است. فرض کنید تا نیمه‌های شب در شبکه‌های اجتماعی بوده‌اید. در زمان صبح نمی‌توانید بیدار شوید. پس نزدیک ظهر از خواب بیدار می‌شوید. در این صورت چندین ساعت از بهترین لحظات را از دست می‌دهید.

ظهر با حالت خسته و بدنی بی‌حال از خواب بیدار می‌شوید. در حالی که می‌توانستید در همان لحظات طلوع آفتاب بیدار شوید و بسیاری از کارهای مهم خود را تا قبل از ظهر انجام دهید. میلیاردرها سحرخیز هستن زیرا فرصت بیشتری برای رسیدگی به امورشان را دارند.

داشتن آرامش خاطر با سحرخیزی

یکی دیگر از دلایلی که سحرخیزی باعث ثروتمند شدن می‌شود، بدست آوردن آرامش خاطر است. وقتی صبح زود از خواب بیدار می‌شوید و بخش مهمی از کارهای روزانه را انجام می‌دهید، مطمئناً آرامش بیشتری دارید. چون عذاب وجدان کارهای انجام نشده را ندارید.

فراموش نکنید داشتن آرامش روحی برای رسیدن به آرزوها اهمیت زیادی دارد. تا زمانی که تشویش و نگرانی باشید، نمی‌توانید برای آینده قدم بردارید. زیرا مدام خود را سرزنش می‌کنید. به جای اینکه برای فردا قدمی بردارید، از اینکه فرصت را از دست داده‌اید، ناراحت می‌شوید.

 

برچسب‌ها: , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست