فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

استیو هاروی: برای پدر و مادرم چندتا خونه گرفتم

اشتراک گذاری این مطالب در:

استیو هاروی (Steve Harvey) مجری تلویزیون، کمدین، بازیگر و نویسنده آمریکایی است. بدون شک برای یک بار هم که شده یکی از ویدئوهای جنجالی و سخنرانی انگیزشی او را شنیده اید. او را باید یک نابغه دانست که توانسته است به فردی مؤثر تبدیل شود. او زندگی سختی را تجربه کرده است.

در مقاله دیگری به بیوگرافی استیو هاروی به طور مفصل پرداخته‌ایم. او ابتدا در یک ماشین زندگی می‌کرد. برای مدتی هم در یک کارگاه قالیشویی کار کرد و بعد به سراغ شغل پستچی و سپس فروشندگی رفت. او از همان کودکی رویای مجری شدن را داشت. اما به دلیل مشکل تکلم مورد تمسخر اطرافیان قرار گرفت.

در ویدئوی انگیزشی می‌توانید سخنرانی او را بشنوید. در ادامه به چند جمله معروف از این سخنران انگیزشی می‌پردازیم. از نظر او موفقیت براساس قانون بدست می‌آید. برای اینکه موفق شوید رعایت این قوانین الزامیست.

قوانین موفقیت از نظر استیو هاروی

قوانین موفقیت از نظر استیو هاروی

  • اگر می‌خواهید موفق شوید، جز پریدن هیچ راهی ندارید. اگر به خاطر راحتی در جای خود بمانید، هرگز اوج نخواهید گرفت.
  • باید به یاد داشته باشید که مسیر موفقیت همیشه در دست ساخت است و شما باید از این مسیر نیمه کاره عبور کنید. پس موفقیت آسان نیست.
  • به تاخیر انداختن تغییر، موفقیت را به تاخیر می اندازد. تغییر را از همین حالا شروع کنید و اجازه ندهید چیزی مانع از رشد شما شود. بزرگترین دشمن هر کس در درون اوست.
  • خدا در زمان موفقیت کمک زیادی به شما می‌کند. زیرا به شما ایمان دارد که قادرید آن را به طور صحیح انجام دهید. حالا آیا او را فراموش می‌کنید؟ اغلب مردم وقتی موفق می‌شوند، کمک خدا را فراموش می‌کنند.
  • شغل شما همان چیزی است که برای آن هزینه می‌کنید. ارتباطات شما همان چیزی است که برای آن ساخته شده‌اید. پس فریب پول بیش از حد را نخورید. پول فقط یک محصول جانبی برای کمک به مردم است. روی ماموریت اصلی خود تمرکز کنید.
  • سن فقط یک عدد است. پس نباید به بهانه بالا رفتن سن از پیشرفت کردن منصرف شوید. شما به اندازه رویاهای خود جوان یا پیر هستید.
  • اگر به آنچه که در پشت ماشین اتفاق می‌افتد و شما در آینه مشاهده میکنید، متمرکز شوید هرگز قادر به رانندگی نیستید. اگر در گذشته گیر کرده‌اید، نمی‌توانید بر روی زمان حال متمرکز شوید و یا در آینده به اهداف خود برسید. بر روی خاطرات گذشته خط بکشید و به حال فکر کنید.
  • بخشش می‌تواند شخصیت شما را نمایان سازد. بخشیدن بیشتر از اینکه برای شخص مقابل دستاوردی داشته باشد، به شما کمک می‌کند تا وجودتان را از نفرت خالی کنید.
  • وقتی در خوشی‌های زندگی هستید، دوستانتان شما را میشناسند. وقتی در سراشیبی و تنگنا قرار می‌گیرید، این شما هستید که دوستان خود را میشناسید. اگر در موفقیت هستید و دیگران از این موفقیت خوشحالند، دلیل بر دوست داشتن آن‌ها نیست. اگر بدبخت شدید و همان افراد در کنار شما ماندند، نشانه دوست داشتن واقعی است.
  • میل و اشتیاق به هر کاری که در شما وجود دارد، نباید نادیده گرفته شود. برای کشف استعدادها و توانایی‌های خلاقانه خود وقت بگذارید و از آن‌ها برای انجام کارهای خارق العاده استفاده کنید. زندگی خیلی کوتاه است آن را به سادگی از دست ندهید.

اگر فکر می‌کنید در کسب و کارتون به اندازه کافی موفق نیستید، خودساخته شرکت در دوره «موفقیت به روش استیو جابز» را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

موفقیت در کار

 

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست