فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

سخنرانی انگیزشی لس براون

اشتراک گذاری این مطالب در:

لس براون (Les Brown) یکی از سخنران‌های انگیزشی در آمریکاست. او زاده 17 فوریه 1945 در شهر فلوریداست و به عنوان یک مجری تلویزیون و رادیو فعالیت می‌کرد. همچنین بسیاری او را به عنوان یک سیاستمدار و نویسنده هم می‌شناسند. لس براون برای مدتی عضو سابق مجلس نمایندگان اوهایو بود.
لس براون معتقد بود که باید مردم رویاهای خود را همانطور که می‌خواهند دنبال کنند.

بیوگرافی لس براون

براون به همراه دو برادرش در یک ساختمان متروکه در قسمت فقیرنشین شهر میامی در فلوریدار به دنیا آمد. او بعدها توسط مامی براون، یک زن مجرد 38 ساله به فرزند خواندگی پذیرفته شد. این زن در یک کافه تریا کار می‌کرد و براون را به عنوان دستیارش پذیرفت. در دوران دبستان بسیاری او را یک عقب مانده ذهنی می‌نامیدند که قدرت یادگیری ندارد. همین موضوع باعث شد تا عزت نفسش را از دست بدهد.
با همه این مشکلات او توسی میامی براون تشویق شد. زمانی که وارد دوره دبیرستان شد، یکی معلم ها رابطه خوبی با او داشت. این دوستی باعث شده بود تا لس براون اعتماد به نفس بیشتری پیدا کند.

ورود براون به عرصه موفقیت

لس براوان در سخنرانی قدرت شگرفی داشت. به همین دلیل ابتدا تصمیم گرفت وارد رادیو شود. اما بارها و بارها درخواست او از سوی کارگزاران این سازمان رد شد. تا اینکه برای آخرین بار شانس خود را امتحان کرد و در رادیو فلوریدا استخدام شد. اما مدتی بعد از این کار خسته شد و تصمیم گرفت وارد دنیای سیاست شود. به همین دلیل وارد مجلس نمایندگان اوهایو شد.
بعد از اتمام نمایندگی در ایالت اوهایو، از رادیو به سمت تلویزیون رفت و به عنوان مجری یکی از برنامه‌های دهه 1990 (PBS) در مقابل دوربین رفت. او توانست در سال 1989 جایزه شورای همسالان انجمن ملی مجری گری را بدست آورد.
در سال 1994 هم جایزه طلای Toastmaster International را دریافت کرد.

تاثیرگذاری و نفوذ کلام لس براون

تاثیرگذاری و نفوذ کلام لس براون

براون به عنوان یکی از تاثیرگذارترین سخنرانان انگیزشی آمریکا شناخته شده است. او برای توسعه شغل خود به عنوان سخنران انگیزشی، شركت Les Brown Enterprises را تأسیس كرد. از سال 2011 تا 2012 در یك برنامه رادیویی همگانی روزانه در KFWB در كالیفرنیا کار مجری انجام می‌داد.

لس براون: تا زمین نخوری راه رفتن یاد نمی‌گیری

بسیاری از آدم‌ها فکر می کنند اگر یکجا بمانند و راه نروند، هیچ اتفاقی نمی ‌افتد. بله درست است. اما آیا شانس موفقیت هم وجود دارد؟
از نظر افرادی مثل لس براون تا زمانی که کودک به زمین نخورد، راه رفتن یاد نمی‌گیرد. آدم‌ها هم تا زمانی که شکست نخورند، نمی‌توانند راه مسیر را بدرستی پیدا کند. اگر در زمان حرکت به سمت هدف با ناکامی و موانع روبه رو شدید، ناامید نشوید. فراموش نکنید هیچ کس قطار ایستاده را سنگ نمی‌زند.
شکست و ناکامی بیشتر در مقابل کسانی قرار می‌گیرد که تلاش می‌کنند و امید به موفقیت دارند. مسیر موفقیت یاد گرفتنی است و حتی اگر با شانس و اقبال هم به جایی رسیدید، باید دلایل موفقیت را بررسی کنید.

اگر فکر می‌کنید برای دستیابی به هدف آمادگی لازم را ندارید، خودساخته شرکت در دوره «موفقیت به روش استیو جابز» را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

موفقیت در کار

برچسب‌ها: , , ,
مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست