فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

انیمیشن های الهام بخش دیزنی

اشتراک گذاری این مطالب در:

گاهی در برخی از انیمیشن های الهام بخش دیالوگ‌ها را می‌شنویم که می‌توانند زندگی ما به طور کلی تغییر دهند. اغلب این انیمیشن‌ها با هدف تغییر طرز تفکر کودکان و تربیت بهتر این قشر ساخته می‌شوند.
از انیمیشن‌های الهام بخش که بگذریم، به حرف‌های روزمره‌ی خود با اطرافیان می‌رسیم. به راستی چقدر جملات تاثیرگذار دیگران زندگی ما را تغییر می‌دهد؟ گاهی شنیدن یک جمله حتی اگر تلخ هم باشد، می‌تواند سرنوشت شما را به طور کلی تغییر دهد. البته ما قصد نداریم در اینجا از تاثیرگذار بودن یا نبودن دیالوگ‌ها و جملات دیگران صحبت کنیم. اما خوب است بدانیم که سرنوشت ارتباط نزدیکی با زندگی و تصمیمات امروز ما دارد. پس لازم است برای تعامل با دیگران به دنبال بهترین افراد باشیم.
مسیر زندگی خود را از همین حالا تغییر دهیم. چرا که هر لحظه در سرنوشت ما مؤثر است. پس اگر به دنبال سرنوشت و آینده‌ی موفق هستیم، باید از همین لحظه‌ تفکر و تلاش خود را تغییر دهیم.

چطور می‌توان به فرد سخت‌کوشی تبدیل شد؟

برای تبدیل شدن به یک انسان سخت‌کوش باید آینده‌نگری خود را تقویت کنید. فردی که زندگی را فقط در همین لحظه نبیند و برای آینده و سرنوشت خود هم ارزش قائل شود، بی‌تردید برای رسیدن به خواسته‌هایش تلاش می‌کند. افراد سخت‌کوش کسانی هستند که آینده را نزدیک می‌‌بینند و به آن امید دارند. یادمان نرود خوش‌بینی هم در سخت‌کوشی مؤثر است. زیرا تا زمانی که امیدوار باشید تلاش شما به بار می‌نشیند، به خود سختی می‌دهید.

گاهی در برخی از انیمیشن های الهام بخش دیالوگ‌ها را می‌شنویم

در برابر زندگی سر خم نکنید

همیشه دو دیدگاه در مورد زندگی وجود دارد. عده‌ای در یکسو قرار دارند که زندگی را آنقدر آسان می‌گیرند که همیشه در خیالپردازی به سر می‌برند. در مقابل کسانی هم هستند که تصور می‌کنند زندگی به شدت سخت و طاقت فرساست و هیچ کس قادر به مقابله با آن نیست. این دیدگاه اگر چه زندگی را جدی می‌گیرد اما تصور این‌که زندگی آنقدر سرسخت است که می‌تواند سرنوشت ما را رقم بزند و ما هیچ نقشی در این آن نداریم، باعث می‌شود تا از تلاش کردن دست برداریم.
در انیمیشن های الهام بخش به سخت کوشی ما برای مقابله با موانع زندگی اشاره می‌شود. زندگی هیچ گاه برای سرنوشت کسی تصمیم نمی‌گیرد. با این وجود نباید آن را حریف ضعیفی تصور کنیم. تمامی جریاناتی که در برابر ما قرار می‌گیرند، می‌توانند مانع موفقیت و خوشبختی‌مان شوند. اما تنها زمانی تقدیر و زندگی قادر است خوشبختی را از ما بگیرد که خودمان آینده را دو دستی به آن تحویل دهیم.
فراموش نکنید هیچ کس به اندازه‌ی خودِ ما در سرنوشت‌مان تاثیرگذار نیست. «من» در اولویت تمامی تصمیمات زندگی قرار دارد. وقتی از من صحبت می‌کنیم یعنی کسی که قادر است آینده را آنطور که می‌خواهد رقم بزند. پس هیچ کس و هیچ چیز نمی‌تواند او را از رسیدن به هدف‌هایش باز بدارد.

انیمیشن های الهام بخش دیزنی

در ادامه ویدئوی انگیزشی «انیمیشن های الهام بخش دیزنی» را ببنید تا با دیالوگ‌های تاثیرگذار انگیزه‌ی شما برای سخت‌کوشی و مقابله با سختی‌های زندگی بیشتر شود.

برچسب‌ها: , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست