موفقیت ، خودساخته ، ویدیو انگیزشی

3 راهکار عملی برای جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش بهره وری در کار و زندگی

3 راهکار عملی برای جلوگیری از اتلاف وقت و افزایش بهره وری در کار و زندگی

07 آذر

تا الان براتون پیش اومده که در طول روز کلی کار انجام بدین، اما شب که شد، احساس کنید انگار هیچ کار مفیدی انجام ندادین و به اصطلاح «به هیچ کاری نرسیدین»؟ یا براتون پیش اومده که در طول روز کلی کار مهم دارید اما به این دلیل به کارهای مثل بازی با گوشی و گشت و گذار تو شبکه های اجتماعی، معتاد شدین، نمی تونید تمام کارهای مهمتون را درست و کامل انجام بدین؟

احتمال زیاد پاسخ شما چیزی جز «بله» نیست و به همین خاطر از این موضوع ناراحتید و دوست دارید بتونید مدیریت زمان را خودتون به دست بگیرید و با جلوگیری از اتلاف زمان، یک روز مفید را پشت سر بگذارید.

ما در این ویدئوی آموزشی به شما 3 راهکار ساده ای را آموزش می دیم که با کمک انجام اونها، نه تنها قادر خواهید بود با جلوگیری از اتلاف وقت، بهره وریتون را تو کار و زندگی افزایش بدین، بلکه با از بین بردن عادت های بد و مخرب می تونید یک زندگی بانشاطی را تجربه کنید.

باور کنید که اگر ایمیلتون را هر چند دقیقه چک نکنید، اگر روزی 100 بار وارد گروه ها و کانال ای تلگرامی نشید و یا بلافاصله پس از به صدا دراومدن آلارم گوشیتون، اون را چک نکنید، هیچ چیزی را جز وققتون از دست نمی دید! اگر دوست دارید از شر این عادت های مضر خلاص بشید و به کار و زندگیتون برسید، مشاهده این ویدئو یک نقطه شروع خوبی میتونه باشه.

مدت زمان کامل ویدیو : 06:00

این ویدئو برای اعضای ویژه سایت می باشد

برای دیدن نسخه کامل ثبت نام کنید و اشتراک VIP تهیه کنید

قبلا ثبت نام کرده اید؟وارد شوید

به کانال تلگرام خود ساخته بپیوندید join

نظرات

وارد شوید برای ارسال نظر و گفت و گو با کاربران, وارد حساب کاربری خود شوید. ورود
تازه ترین ها قدیمی ترین ها
اخرین فیلم
اخرین متن
اخرین پادکست
وبلاگ