موفقیت ، خودساخته ، ویدیو انگیزشی

اگر در مطالعه و پژوهش انگیزه کافی ندارید، این ویدئوی انگیزشی را از دست ندهید

اگر در مطالعه و پژوهش انگیزه کافی ندارید، این ویدئوی انگیزشی را از دست ندهید 2

05 آذر

حرکت در مسیر موفقیت همواره سختی های خودش را داره. در مسیر رسیدن به موفقیت باید آماده باشین تا با دردها و رنج های پیش روتون مبارزه کنید. باید بتونید دردها و مشکلات را مبارزه کنید. اگر نتونید این کارها را بکنید، میشید یکی مثل بقیه و تسلیم میشید.

چه بخواهید، چه نخواهید، این سختی ها و رنج ها هستند که آدما را مثل فولاد آبدیده با تجربه می کنند و لذت موفقیت را دوچندان. پس سعی کنید از مشکلات و سختی های مسیر زندگیتون فرار نکنید و با اونها دست و پنجه نرم کنید.

بر اساس همین نگرش، درس خوندن و دانشگاه رفتن هم سختی های خاص خودش را داره. شاید فکر کنید باید استعداد درس خوندن را داشته باشید تا موفق باشید؛ اما اینطور نیست؛ چرا که تلاش و پشتکار از استعداد هم مهمتره. بنابراین قدر فرصت ها را بدونید و از روزهای جوونیتون نهایت استفاده را ببرید.

از «نه شنیدن» نترسین و ناامید نشین. مردم زیادی بودن که به خاطر نه شنیدن و تسلیم شدن تا مرز موفقیت رفتن اما بهش نرسیدن. چه اهمیتی داره که مردم ایده های شما را نبینن و درک نکنن؟ مهم اینه که شما به خودباوری رسیده باشین و به راه و هدفتون ایمان داشته باشین.

پس به یاد داشته باشید و باور کنید مشکلات بخشی از زندگی هستند، نه تمام زندگی. کار شما هم مبارزه و برطرف کردن مشکلات و سختی ها هست، نه تسلیم شدن.

حرف آخر اینکه پیشنهاد میدم این ویدئوی انگیزشی زیبا را تماشا کنید، تا بهتر بتونید خودتون را باور کنید.

به کانال تلگرام خود ساخته بپیوندید join

نظرات 1

وارد شوید برای ارسال نظر و گفت و گو با کاربران, وارد حساب کاربری خود شوید. ورود
تازه ترین ها قدیمی ترین ها

Alirezaark

قسمت دومش‌عالی بود، همزمان که داشتم اشک میریختم تمام‌موهای تنم‌سیخ شده بود.

Alirezaark

قسمت دومش‌عالی بود، همزمان که داشتم اشک میریختم تمام‌موهای تنم‌سیخ شده بود.

اخرین فیلم
اخرین متن
اخرین پادکست
وبلاگ