موفقیت ، خودساخته ، ویدیو انگیزشی

قدرت در دستان شما است - زبان بدن

قدرت در دستان شما است - زبان بدن

14 مهر‍

زبان بدن یا همان Body language موضوع بسیار مهمی در برقراری روابط اجتماعی می باشد. این روابط اجتماعی می تواند روابط دوستانه بین افراد مختلف باشد. با این حال زبان بدن فقط به روابط عادی اجتماعی محدود نمی شود و فراتر از آن در دنیای تجارت و بین مدیران نیز کاربرد فراوانی دارد.

در این ویدئوی آموزشی، الن پیز (Allan Pease) که در زمینه Body language شهرت جهانی دارد از «قدرت دست دادن» برای شما می گوید. او ضمن تشریح انواع دست دادن به شما می گوید که در چه حالتی از دست دادن احساس قدرت بیشتری خواهید کرد و این قدرت برای شروع یک رابطه و حتی مذاکره، چقدر می تواند مهم باشد.

پیز معتقد است که در بدن انسان، مغز بیشترین ارتباط را با کف دست انسان برقرار می کند. بر همین اساس می گوید که وقتی درخواست ملاقات، شغل و یا به طور کلی هردرخواستی مبنی بر قانع کردن طرف مقابل دارید، حالت دست های شما چگونه باید باشد و چگونه از قدرت دستانتان استفاده کنید.

پس اگر شما نیز دوست دارید از زبان بدنتان آگاهی بیشتری پیدا کنید و بدانید که چگونه از قدرت دستانتان در جهت رسیدن به اهداف خود استفاده کنید، این ویدئوی جذاب و مفید را از دست ندهید.

مدت زمان کامل ویدیو : 14:29

این ویدئو برای اعضای ویژه سایت می باشد

برای دیدن نسخه کامل ثبت نام کنید و اشتراک VIP تهیه کنید

قبلا ثبت نام کرده اید؟وارد شوید

به کانال تلگرام خود ساخته بپیوندید join

نظرات

وارد شوید برای ارسال نظر و گفت و گو با کاربران, وارد حساب کاربری خود شوید. ورود
تازه ترین ها قدیمی ترین ها
اخرین فیلم
اخرین متن
اخرین پادکست