موفقیت ، خودساخته ، ویدیو انگیزشی

هیچ عشقی در مجازات وجود ندارد تونی رابینز

هیچ عشقی در مجازات وجود ندارد تونی رابینز

18 مرداد

هنگامی که ما در یک رابطه ناراحت می شویم، در واقع این از یک ترس ناشی می شود – ترس از شخص یا چیزی که مطابق با برنامه پیش نرفته است – بنابراین برای دوباره به دست آوردن کنترل شرایط، واکنش نشان می دهیم. یکی از رایج ترین – و البته مخرب ترین –  راه هایی که انجام می دهیم، تنبیه شریک زندگی است.

در این نوشته به نتایج انجام این اقدام اشتباه اشاره می کنیم: تنبیه، باعث قوت گرفتن قطع ارتباط می شود و حتی شما را بیشتر از هم جدا می کند. این امر به نوبه خود باعث می شود که شما کمتر احساس کنترل اوضاع را داشته باشید.

زمانی که شما شروع به مجازات کردن شریک زندگی خود می کنید، خطر ایجاد سطح عمیقی از آسیب رسانی را به وجود می آورید. هیچ عشقی در مجازات وجود ندارد، تنها صدمه، درد و غفلت موجود است. این باعث می شود تا فرد دچار احساس تنهایی و سوءتفاهم بیشتری شود. همچنین هنگامی که بارها و بارها مجازات مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند باعث شکست جدی در صداقت شود. به طوری که حتی اگر هر دوی شما در رابطه زناشویی تان بمانید، یک جدایی عظیم عاطفی، روانی و حتی روحی وجود خواهد داشت.؛ چرا که همسری که مجازات می شود برای محافظت از خود و مصونیت از آسیب بیشتر، دیوار ایجاد می کند.

تونی رابینز مجازات نکردن در رابطه

اما جایگزین مجازات چیست؟ چگونه ناراحتی خود را ابراز کنید و مطمئن باشید که شریک شما از تجربیات درس می گیرد؟ در ادامه به یک عنصر کلیدی جهت حل این مسئله اشاره می کنیم.

این متن برای اعضای ویژه سایت می باشد

برای دیدن نسخه کامل ثبت نام کنید و اشتراک VIP تهیه کنید

قبلا ثبت نام کرده اید؟وارد شوید

به کانال تلگرام خود ساخته بپیوندید join

نظرات

وارد شوید برای ارسال نظر و گفت و گو با کاربران, وارد حساب کاربری خود شوید. ورود
تازه ترین ها قدیمی ترین ها
اخرین فیلم
اخرین متن
اخرین پادکست