موفقیت ، خودساخته ، ویدیو انگیزشی

به مشتری ها انگیزه بدین شما را به دیگران پیشنهاد کنند

به مشتری ها انگیزه بدین شما را به دیگران پیشنهاد کنند

11 مرداد

داخل دفترم با یکی از دوستام نشسته بودیم و راجع به جلب مشتری از طریق رسانه های اجتماعی صحبت میکردیم.و اون با یک تبلیغ  ظرف 3 ماه حدود 189 نفر مراجعه کننده پیدا کرد.تبلیغ خیلی ساده بود،"یه مشتری به ما پیشنهاد کنید و شانس برنده شدن یک سفر رو داشته باشید".سفر 3 روز و 2 شب اقامت در آیداهو بود.کل هزینه ی سفر حدود 700 دلار بود.

حالا،سفر خیلی خوب بود و برنده شدنش جالب بود.اما همچنین سفری بود که کسایی که در اون منطقه زندگی میکردند هم قبلا برنده شده بودند.و گفته شده که خود شخص هم از نتیجه ی کار سوپرایز شده،چون 189 تا مراجعه کننده خیلیه.

همینطور که تو دفترم  داشتیم حرف میزدیم این پیشنهاد به ذهنم اومد و گفتم :اگر یک سفر به دیزنی هدیه بدیم و طول مسابقه رو از 3 ماه به 6 ماه گسترش بدیم چی میشه؟بهش فکر کن،اگر مردم برای سفری که خودشون نمیتونند هزینه اش رو بپردازند 189 تا مشتری معرفی میکنند،پس برای یک سفره 5 شب و 6 روزه در دیزنی چند نفر رو معرفی میکنند؟بعدش ازش پرسیدم اگر 2 نوع سفر هدیه بدیم چی میشه؟یکی از سفر ها رو کسی میبره که 10 خانواده رو معرفی کنه و دیگری با قرعه کشی. من خانواده ای رو میشناسم که بیشتر از 3 ساله داره پول جمع میکنه تا  به آرزوش سفر به دیزنی برسه.آیا ممکنه این خانواده 10 نفر رو برای پیشنهاد کردن داشته باشه؟متاسفانه،من متوجه شدم،زمانی که نوبت به پیشنهاد و جایزه و همه ی اینا میرسه،مدیران کسب و کار خیلی خسیس میشن.

به مشتری ها انگیزه بدین

ما همه فکر میکنیم که مشتری جذب کردن خیلی راحته اما درست مثل بقیه ی بازار یابی ها و فروش، برای به موفقیت رسیدن باید سرمایه گذاری کنید. ( به ادامه مطلب مراجعه کنید)

این متن برای اعضای ویژه سایت می باشد

برای دیدن نسخه کامل ثبت نام کنید و اشتراک VIP تهیه کنید

قبلا ثبت نام کرده اید؟وارد شوید

به کانال تلگرام خود ساخته بپیوندید join

نظرات

وارد شوید برای ارسال نظر و گفت و گو با کاربران, وارد حساب کاربری خود شوید. ورود
تازه ترین ها قدیمی ترین ها
اخرین فیلم
اخرین متن
اخرین پادکست