فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

شعر انگیزشی از چارلز چارلز بوکوفسکی

اشتراک گذاری این مطالب در:

شعر انگیزش چارلز بوکوفسکی، شاعر و نویسنده آلمانی تبار مقیم آمریکا می‌تواند مسیر یک زندگی را تغییر دهد. آنچه همه در بن بست‌های زندگی با آن روبرو می‌شویم، ناامیدی است. وقتی هیچ سوی امیدی نسبت به آینده نباشد، چاره‌ای جز گوشه‌گیری و انتظار برای گذشت زمان نداریم.

در برابر ناملایمتی‌ها صبر کنید

یکی از اصول مهم برای زندگی هر فرد موفقی اینست که در برابر سختی‌های زندگی صبر کند. براساس یک شعر انگیزشی از چارلز بوفسکی اگر بخواهید تاریکی شب به روشنی صبح تبدیل شود، باید صبر کنید. احساسات نسبی و گذرا هستند. وقتی با سختی‌های زیادی روبرو هستید، سختی‌ها بر روی احساسات شما تاثیر می‌گذارند.

اما فراموش نکنید این احساسات در ابتدا به شما سخت می‌گیرند. بعد از مدتی که همه چیز به حالت نرمال باز می‌گردد. اگر به تازگی از شغلتان اخراج شدید، در کنکور رتبه خوبی را کسب نکردید، اگر با همسر خود دچار مشکل شدید، اگر بدهی‌هایتان زیاد شد و …. همه به آرامش نیاز دارند.

شعر انگیزشی چارلز بوفسکی می‌گوید تا زمانی که ذهن آرام نشود، قادر به تصمیم‌گیری درست در مورد زندگی‌تان نیستید. فراموش نکنید برای پیدا کردن راه حل درست و منطقی ابتدا باید ذهنتان آرام شود.

صبح در پس تاریکی خواهد آمد

همیشه در پس سختی‌ها، آسانی می‌آید. اما به شرطی که منتظرش بمانید و فورا راه خود را کج نکنید. برای مبارزه با سختی‌ها به پنجه آهنین نیاز ندارید. بلکه باید فکر شما به صبر و حوصله مجهز باشد. تلاش کردن یکی از رازهای موفقیت است. اما تلاش بدون هوشمندی فایده‌ای ندارد.

کم و بیش در اطراف همه ما افرادی هستند که برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنند. اما چون برای انتخاب مسیرشان به درستی عمل نکرده‌اند، موفق نمی‌شوند. تلاش کردن به این معنا نیست که خود را خسته و کوفته کنید و بعد با خیالی آسوده بخوابید و فکر کنید همه چیز درست می‌شود.

شعر انگیزشی چارلز بوفسکی

شعر انگیزشی: هوشمندانه تلاش کنید

افراد موفق اغلب راحت‌ترین و سریع‌ترین راه حل ها را انتخاب می‌کنند. مسیر موفقیت همیشه این نیست که فکر کنید باید زیاد تن را به عذاب بدهید. بلکه باید به نتیجه برسید. اگر دیگران راه‌های زیادی را رفته‌اند، نباید تصور کنید شما هم باید دقیقا همان راه‌ها را بروید.

شعر انگیزشی چارلز بوفسکی می گوید اگر دیگران از شکست زیاد صحبت می‌کنند، نباید فکر کنید موفقیت شما غیرممکن است. شاید شما شرایطتان با دیگران تفاوت دارد. اگر راهی را تا به حال نرفته اید و فقط سختی آن را از زبان دیگران شنیده‌اید، گوش‌هایتان را ببندید و فقط شرایط خود را در نظر بگیرید. برای موفق شدن، تلاش کردن و عذاب دادن جسم و روح کفایت نمی‌کند. بلکه باید بهترین و هوشمندانه ترین راه ها را انتخاب کنید.

امیدتان را از دست ندهید

ناامیدی مثل یک سم کشنده است که تمام جسم و روح را می‌گیرد. اگر در شرایط سختی کمی خسته و درمانده شدید، طبیعی است. اما نباید بار مشکلات باعث شود تا به طور کلی از همه چیز گریزان شوید. هیچ چیز در این دنیا وجود ندارد که تاثیراتش بر روی ذهن و روح پایدار بماند. زیرا با گذشت زمان بخشی از خاطرات بد به دست فراموشی سپرده می‌شوند. پس ناامیدی ما خیلی وقت‌ها فقط آزاردهنده است و نباید به آن دامن بزنیم.

برچسب‌ها: , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

3 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست