فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

6 قانون اصلی که آدم های موفق را از دیگران جدا می کند – دارن هاردی

اشتراک گذاری این مطالب در:


تفاوت آدم های موفق با دیگران

آیا تا به حال به سرنوشت و سرگذشت آدم های موفق فکر کرده اید؟ براستی آنها چه چیزی دارند که باعث می شود به موفقیت برسند. آیا شانس و اقبال است که باعث موفقیت این افراد می شود؟ در این ویدیوی انگیزشی قصد داریم به دلیل تفاوت هایی که بین آدم های موفق و افراد ناموفق و شکست خورده وجود دارد، بپردازیم.

آدم های موفق چه ویژگی هایی دارند؟

یکی از مهم ترین ویژگی و خصلت آدم های موفق استفاده از فرصت هاست. برای همه انسان ها فرصت ها وجود دارند. اما افرادی که هیچوقت به موفقیت نمی رسند قدرت استفاده از آن را ندارند. فرصت ها به دو دسته تقسیم می شوند. برخی از آنها بر حسب شرایط بوجود می آیند و برخی هم برحسب میزان سعی و تلاش شما ساخته می شوند. افرادی که قادر نباشند از فرصت های پیش روی خود نهایت استفاده را کنند، قادر به ساختن فرصت هم نیستند.

آدم های موفق قادرند در هر شرایطی خود را سازگار کنند. محیط اطراف گاهی به سختی تغییر می کنند. در عین حال ما قادر به تغییر دیگران نیستیم. اما می توانیم خود را با آنها سازگار کنیم. به طوری که کمترین فشار و سختی را متحمل شویم. آدم های موفق قادرند این کار را براحتی انجام دهند. اما انسان های عادی به دلیل اینکه فقط به دنبال تغییر شرایط هستند و چون قابل تغییر نیست، از موفقیت باز می مانند.

این افراد مسئولیت پذیرند. وقتی کاری به آنها داده می شود، تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیرند تا وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهند. شخصیت مستقل از دیگر ویژگی های بارز این افراد است. به طوری که در شرایط سخت قادرند خودشان برای اینده تصمیم بگیرند و منتظر کمک دیگران نباشند. دلسوزی نسبت به آینده خود یکی از مهم ترین ویژگی های آنان است. به طوری که در مورد موفقیت خود نگران هستند و به همین دلیل برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت تمام تلاش خود را به کار می بندند.

آدم های موفق برای زندگی خود برنامه ریزی دارند. آنها برای تک تک ساعت ها و روزهای خود برنامه مشخص می کنند. با این تکنیک وقت خود را برای کارهای بی ارزش و بدون اثر صرف نمی کنند. برای برنامه ریزی کارهای هدفمند و اثرگذار را انتخاب می کنند. با افراد موفق ارتباط برقرار می کنند و سعی می کنند از زندگی آنها عبرت بگیرند.

قانون اصلی که آدم های موفق را از دیگران جدا می کند

چطور از آدم های موفق استفاده کنیم؟

با توجه به خصلت های اثرپذیر و مطلوبی که آدم های موفق دارند، ارتباط با آنها می تواند به شما کمک کند تا به هدف های خود دست پیدا کنید. تحقیقات نشان داده است که ارتباط با افراد موفق می تواند بر روی زندگی ماهم اثر بگذارد. دوستی، مشورت و کمک گرفتن از این افراد نقش و تاثیر زیادی بر روی زندگی شما هم خواهد گذاشت. البته به شرط اینکه از آنها فقط توقع مشاوره و کسب تجربه داشته باشید.

موفقیت نتیجه شاهکارهای قهرمانانه نیست، شما نمی توانید مالک موفقیت باشید، شما تنها می توانید آن را کرایه کنید، موفقیت… با خود ساخته همراه باشید و این فیلم انگیزشی را از دست ندهید.

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست