فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

4 مدل فكرى كه شما رو تبدیل به آهنربای ثروت میكنند

اشتراک گذاری این مطالب در:


دانلود با کیفیت 480          دانلود با کیفیت 360          دانلود با کیفیت 240

آهنربای ثروت باشید

در این ویدیوی انگیزشی به بررسی 4 مدل فكرى برای تبدیل کردن شما به آهنربای ثروت پرداخته ایم. البته برای تکمیل مطلب می توانید این متن را هم تا انتهاب خوانید. از جمله روش هایی که شما را به آهنربای ثروت تبدیل می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

4 مدل فكرى : یادگیری مهارت

یکی از 4 مدل فكرى برای تبدیل شدن به آهنربای ثروت یادگیری مهارت است. وقتی مهارت جدیدی داشته باشید و در آن مسلط شوید قادر هستید درآمد زیادی بدست آورید. در واقع این توانایی و قابلیت هایی شماست که باعث می شود محصول جدید را تولید کنید و در اختیار دیگران قرار دهید.

4 مدل فكرى : به سودی کوتاه مدت فکر نکنید

یکی دیگر از 4 مدل فكرى برای تبدیل شدن به آهنربای ثروت فکر کردن به سودهای بلند مدت است. بسیاری از مردم سود کوتاه مدت را به سودهای بلند مدت ترجیح می دهند. در حالی که سود کوتاه مدت کمتر و زودگذر است. اما سود بلند مدت بیشتر و همیشگی است. به دنبال آن اعتبار و ارزش بیشتری هم پیدا می کنید. به عنوان مثال یک شرکت تولید کننده محصولات خود را با قیمت بالا عرضه می کند. در این صورت مشتریان کمتری خواهد داشت. اما سود کوتاه مدت خوبی بدست می آورد.

اما شرکت دیگری محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت کمتر عرضه می کند. اگر چه این شرکت در کوتاه مدت هیچ سودی بدست نمی آورد. اما این استراتژی باعث می شود تا در بلند مدت مشتریان بیشتری بدست آورد و برند تجاری شرکت در بین جمع زیادی از مشتریان شناخته شود. بعدها این شرکت با افزایش تعداد زیاد مشتریان سودهای کلان را نصیب خود می کند. این پروسه به چندین سال زمان نیاز دارد تا شرکت به درآمدزایی بالا و پایدار دست پیدا کند.

اشتباه بسیاری از مردم این است که سودهای کوتاه مدت را به سودهای بلند مدت ترجیح می دهند. زیرا آنها صبر و تحمل زیادی برای دست پیدا کردن به ثروت زیاد را ندارند. پس یکی از 4 مدل فكرى مهم برای اینکه به آهنربای ثروت تبدیل شوید، صبر و تحمل زیاد برای کسب سودهای بلند مدت است.

4 مدل فكرى : پس انداز به جای خرج کردن

4 مدل فكرى :  پس انداز به جای خرج کردن

یکی دیگر از مشکلاتی که باعث می شود هیچ گاه ثروتمند نشوید، خرج کردن بیش از حد است. در واقع یکی دیگر از 4 مدل فكرى برای تبدیل شدن به آهنربای ثروت پس انداز است. در حالی که اغلب مردم فکر می کنند ثروت زیاد در اثر کسب درآمد زیاد بدست می آید. وقتی زندگی یک فرد ثروتمند را نگاه کنید شاید با خود فکر کنید این ثروت یک شبه بدست آمده است. اما واقعیت این است که اغلب ثروتمندان به جای خرج کردن پول و دارایی خود را پس انداز می کنند.

با پول اندک و کم نمی توان کار زیادی انجام داد. شما با ده هزار تومان کار زیادی نمی توانید انجام دهید. اما اگر 10 بار 10 هزارتومان را پس انداز کنید، بدون شک پس از مدتی می توانید با آن وسیله بهتری را خریداری کنید.

اگر افکار درستی در مورد چگونه پول در آوردن نداشته باشید، موفق نمی شوید و نمی توانید به آرزوهایتان برسید. به این فکر کنید که اگر دو برابر پولی که الان دارید را بدست بیاورید، آن وقت چه می شود؟ سبک زندگیتان چقدر تغییر خواهد کرد، سفرهایتان چگونه خواهد شد و ماشین رویایی تان چه خواهد بود؟ما ثروت را به خاطر رفاهی که به همراه دارد می خواهیم. در این فیلم انگیزشی، چهار شیوه زندگی و مدل فکری وجود دارد که شما را به یک آهنربای ثروت تبدیل می کند.با خود ساخته همراه باشید و  فیلم انگیزشی 4 مدل فكرى را از دست ندهید.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست