صفحه اصلی آرشیو مطالب استیو هاروی – اجازه نده کسی رویاتو بدزده

استیو هاروی – اجازه نده کسی رویاتو بدزده

48 خواندن ثانیه
۰
1
1,646

استیو هاروی با نام کامل برودریک استفان (Broderick Stephen Harvey) در ۱۷ ژانویه ۱۹۷۵ در ولچ، ویرجینیا غربی، ایالات متحده متولد شد. استیو هاروی یک کمدین، مجری تلویزیون، تهیه کننده، مجری رادیو، بازیگر و نویسنده‌ی آمریکایی‌است. بسیاری از ایرانیان استیو هاروی را با کلیپ‌های روانشناسی و مشاوره‌ می‌شناسند. استیو هاروی نویسنده ی چندین کتاب پرطرفدار از جمله «مثل یک مرد فکر کن، مثل یک خانم رفتار کن» و «گفت‌وگوی مستقیم» است. او زمانی که در فیلم The Original Kings of بازی کرد، به یک بازیگر سرشناس تبدیل شد.

بیوگرافی استیو هاروی

بیوگرافی استیو هاروی ثابت می‌کند می‌توان به تمامی کسانی که ما را باور ندارند، ثابت کنیم که می‌توانیم به آرزوهای خود برسیم. او فرزند جسی هاروی (یک کارگر معدن ذغال سنگ) و الیزا ورا است. در ابتدا او را برودریک صدا می‌زدند که در سال ۲۰۱۵ وقتی به فرد سرشناسی تبدیل شد، نام او به استیو هاروی تغییر یافت. استیو در سال ۱۹۷۴ از دبیرستان گلنویل فارغ التحصیل شد. در آن زمان کسی فکر نمی‌کرد برودریک روزی به فرد معرفی تبدیل شود. اما او آنقدر روی هدف خود متمرکز شده بود، که هیچ کس نمی‌توانست رویای او را بدزدد.
وقتی استیو هاروی از دبیرستان فارغ‌التحصیل شد، به دانشگاه ایالتی کنت و سپس دانشگاه ویرجینیای غربی رفت. او مدتی را به عنوان یک بوکسور، کارگر مکانیکی، فروشنده‌ی بیمه و حتی پست‌چی کار کرده است. او این مشاغل را پلکانی برای دست‌یابی به هدف اصلی قرار داد. سرانجام توانست در ۸ اکتبر ۱۹۸۵، اولین کمدی استندپ خود را اجرا کند. او تا قبل از این کار، به مدت سه سال بی‌خانمان بود.
استیو هاروی در سال ۱۹۷۶ در یک پمپ بنزین کار می‌کرد و به دلیل این‌که جایی برای خواب نداشت، شب ها در همانجا می‌خوابید. مدتی بعد از کار اخراج شد و به سراغ شستن فرش و کار در آژانس مسافرتی رفت. در این زمان بود که با ریچ و بکی لیس آشنا شد. این آشنایی زمینه‌ی موفقیت استیو هاروی را فراهم کرد.
در آوریل ۱۹۹۰، جانی واکر به دنبال یک کمدین مسلط و حرفه‌ای بود. همین موفقیت باعث شد تا در سال ۱۹۹۴ نقش دیگری در یک برنامه‌ی نمایشی کوتاه به او سپرده شود. بعد‌ها شبکه‌ی WB استیو را برای مجری تلویزیونی خود انتخاب کرد. او از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۰۲ به عنوان مجری ایفای نقش کرد.

استیو هاروی همیشه با تعریف زندگی و سختی‌های خود سعی دارد

دلایل موفقیت استیو هاروی چه بود؟

استیو هاروی همیشه با تعریف زندگی و سختی‌های خود سعی دارد تا به همه‌ی کسانی که درمانده شده‌اند بگوید که راه موفقیت برای همه باز است. حتی اگر بی‌خانمان، ورشکسته، بدبخت و مقروض هستید، هنوز هم راهی وجود دارد تا از این شرایط خارج شوید. بزرگترین دلیل موفقیت استیو هاروی بی توجهی به تمسخر دیگران است. او همیشه توسط دیگران دست‌کم گرفته شد. اما این موضوع باعث عقب‌نشینی و تسلیم او نشد. اگر شما هم می خواهید به رویاهای خود جامه‌ی عمل بپوشانید همچون استیو اجازه ندهید کسی رویای شما را بدزدد.

دزد رویاهای شما اطرافیان نیستند. بلکه افکار منفی شماست. برای مقابله با دزد اصلی رویاها، خودساخته شرکت در دوره‎ «قاتل رویاها» را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

استیو هاروی

بارگذاری بیشتر مطالب مرتبط
بارگذاری توسط مریم کوهشاری
بارگذاری در آرشیو مطالب

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی

راز موفقیت افراد موفق را یاد بگیرید، الگوبرداری کنید و جا پای آنه بگذارید

راز موفقیت افراد موفق در چیست؟ هوش و استعداد، داشتن روابط مختلف، خانواده حمایتگر و احتمالا…