فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

راز های موفقیت از آدمهای موفق (3) ویدیو انگیزشی

اشتراک گذاری این مطالب در:

موفقیت قانون عام و همه گیر ندارد که همه بتوانند از آن استفاده کنند. اما رازهای موفقیت به صورت کلی هستند که در این ویدیو انگیزشی به آنها می پردازیم.

داشتن انگیزه راز آدمهای موفق

انگیزه موتور محرکه رسیدن به موفقیت است و بسیاری آن را یکی از مهم ترین رازهای موفقیت می دانند. انگیزه یعنی شور و شوقی که نسبت به رسیدن هدف دارید. برای اینکه بتوانید انگیزه خود را نسبت به یک موضوع تقویت کنید، باید مدام به نتیجه مطلوب آن فکر کنید. شما هدفتان پولدار شدن است. باید مدام به زمانی فکر کنید که ثروت زیادی را بدست آورده است. در رفاه و آسایش هستید و همه چیزهایی را که می خواهید می توانید براحتی تهیه کنید.

این ذهنیت باعث ایجاد حس شادی و شوق در شما می شود. به طوری که برای رسیدن به رفاه و ثروت تلاش می کنید. نتیجه مطلوب انگیزه لازم برای رسیدن به هدف را می سازد. حتی زمانی که با مشکلی برخورد می کنید، به دلیل اینکه انگیزه کافی برای رسیدن به آن را دارید، دلسرد و ناامید نمی شوید. در ذهن خود می دانید که بعد از تحمل سختی به رفاه و راحتی می رسید.

انگیزه مثل یک جرقه عمل می کند. ممکن است به یکباره بیاید. اما باید مراقب باشید به یکباره از بین نرود. بسیاری از افراد انگیزه کافی برای شروع کار و تلاش را دارند. اما پس از مدتی انگیزه خود را از دست می دهند. زیرا قدرت تمرکز بر روی نتیجه مطلوب و موفقیت را ندارند. در واقع یکی از رازهای موفقیت توانایی حفظ انگیزه است تا بتوان تمام مسیر موفقیت را با تلاش، پشتکار و اراده طی کرد.

یکی دیگر از راه های تقویت انگیزه رقابت با آدمهای موفق است. روحیه رقابت پذیری باعث پیشرفت و دستیابی به موفقیت می شود. افرادی که رقابت جو هستند نمی خواهند از دیگران عقب بمانند. به همین دلیل تلاش زیادی می کنند تا به چیزهایی که می خواهند دست پیدا کنند.

رقابت موتور محرکه ما برای پیشرفت است. رقابت سالم به حسادت تفاوت زیادی دارد. شما در رقابت جلوی پیشرفت کسی را نمی گیرید و سنگ جلوی پای کسی نمی اندازید. بلکه قلبا می خواهید همانند آنها شوید. اینکه دوست یا همکارتان موفق است، اگر حس رقابت داشته باشید باعث می شود شما هم تلاش کنید تا به او برسید.

داشتن انگیزه راز آدمهای موفق

توانایی برای شروع قدم اول یکی از رازهای موفقیت

یکی دیگر از رازهای موفقیت توانایی برای شروع قدم اول است. وقتی کسی قادر باشد قدم اول را بردارد، بدون شک برداشتن قدم های بعدی راحت تر است. زیرا او وارد مسیر شده است. اما بسیاری از افراد قادر نیستند همین یک قدم را هم بردارند. بیشتر افراد ممکن است انگیزه رسیدن به موفقیت را داشته باشند. اما به دلیل بی حوصلگی و تنبلی قادر نیستند وارد مسیر شوند و مدام کار را به تعویق می اندازند.

این ویدئوی انگیزشی برخی رازهای موفقیت از آدمهای موفق را به شما ارائه می کند. با خود ساخته همراه شوید و سومین کلیپ رازهای موفقیت را تا انتها ببینید. برای ایجاد تغیرات مثبت همین الان شروع کنید.

برچسب‌ها: , , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست