فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

درک قانون جذب آیا واقعا کار میکنه؟

اشتراک گذاری این مطالب در:

درک قانون جذب یکی از واقعیت‌های زندگی ماست. همه‌ی ما در طی روز با با مجموعه‌ای از افکار مثبت و منفی مواجه هستیم. افراد مثبت‌اندیش شخصیت آرام‌تری نسبت به سایر افراد دارند. زیرا این افراد با فکر کردن به موضوعات خوب و مثبت، از مسائل استرس‌زا فاصله می‌گیرند. مهم‌ترین موضوعی که در درک قانون جذب وجود دارد، نگاه عمیق به این مسئله است. بسیاری از ما تاکنون حرف‌های زیادی در مورد این قانون شنیده‌ایم. اما کمتر کسی به عمق آن پی برده است؟

چطور می‌توان به درک قانون جذب رسید؟

درک قانون جذب یعنی آن را با تک‌تک سلول‌های وجودمان باور کنیم. در عین حال به ریشه‌ی علمی آن نیز پی ببریم. یکی از دلایل واقعیت داشتن این قانون، تاثیر افکار مثبت بر زندگی است. به افراد مثبت اندیش و امیدوار نگاه کنید. آن‌ها همیشه شاد و خرسند. به زندگی آینده‌ی خود امید دارند. بنابراین تلاش زیادی را برای دستیابی به اهدافشان به کار می‌برند.
در مقابل فردی را تصور کنید که مدام افکار منفی ذهن او را احاطه می‌کند. چنین فردی چنان درگیر موضوعات حاشیه‌ای و بی‌نتیجه می‌شود که فرصتی برای فکر کردن به آینده خود را ندارد.
از سوی دیگر افکار مثبت ما را نسبت به آینده خوش‌بین و امیدوار می‌کند. در نتیجه با انگیزه‌ی بیشتری برای رسیدن به آرزوها تلاش می‌کنیم. انگیزه مهم‌ترین موتور محرکه ما برای دستیابی به هدف‌هاست. اما تا زمانی که خوش‌بین باشیم، انگیزه‌ی حرکت داریم. اگر فکر کنیم به چیزی که برای آن تلاش می‌کنیم، دست پیدا نمی‌کنیم، ناامید شده و آن را رها می‌کنیم. پس قانون جذب با مثبت‌اندیشی در ارتباط است. از سوی دیگر مثبت‌اندیشی  نیز در رسیدن به آرزوها مؤثر است.

درک قانون جذب یکی از واقعیت‌های زندگی ماست.

قانون جذب را چطور در خودمان تقویت کنیم؟

ما مجبوریم برای تقویت قانون جذب از افکار منفی فاصله بگیریم. عادات ما از افکار ما نشأت می‌گیرد. حال اینکه همین عادات به شخصیت ما تبدیل می‌شوند. شما وقتی شخصیت کسی را توصیف می‌کنید، در واقع مهم‌ترین عادات رفتاری و اخلاقی او را به یاد می‌آورید. برای مثال دوست یا همکار خود را فرد باشخصیت و مؤدبی به حساب می‌آورید. زیرا بر حسب رفتارهای روزانه‌ چنین توصیفی از او دارید.
شخصیت ما نیز بر حسب عادات شکل می‌گیرد. از سوی دیگر این افکار هستند که عادات اخلاقی و رفتاری را مشخص می‌کنند. شخصیت افراد مهم‌ترین چیزی است که آن‌ها را به سمت هدف و موفقیت سوق می‌دهد. پس اگر می‌خواهید شخصیت موفق، جذاب و یا دوست‌داشتنی داشته باشید، باید افکار خود را تغییر دهید.

در آخر

درک قانون جذب درست از پایین‌ترین سطوح افکار ما آغاز می‌شود. وقتی افکار مثبت، درست و امیدوارکننده باشند، عادات و به دنبال آن شخصیت نیز مثبت می‌شود. در چنین شرایطی قادریم به تمام آرزوهای خود دست پیدا کنیم. وقتی کسی به دنبال شخصیت کاریزماتیک است و می‌خواهد توسط دیگران پذیرفته شود، باید ابتدا افکار خود را نسبت به دیگران تغییر دهد.
اگر کسی نسبت به دیگران بدبین است، چطور می‌خواهد در بین آن‌ها محبوب شود؟ بدون شک یک اصل مهم در قانون جذب تغییر افکار است. شما هر هدفی را که دنبال می‌کنید با افکار مثبت در ارتباط است.

اگر فکر میکنید هنوز به درک قانون جذب نرسیده‌اید، احتمالا به افکار منفی مبتلا هستید. خودساخته شرکت در دوره‌ی «قاتل رویاهات اینجاست» را به شما پیشنهاد می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

چطور می‌توان به درک قانون جذب رسید؟

برچسب‌ها: , , ,
مقالات پیشنهاد شده

2 دیدگاه. Leave new

  • سلام ممنون از این ویدئوی عالی و فوق العاده مفید
    می خواستم بدونم اگر فایل اصلی و بدون ترجمه و زیرنویس این فیلم رو بخوام از کجا میتونم پیداش کنم؟

    پاسخ
    • سلام . نه متاسفانه فایل های خیلی وقت پیش ذخیره و ترجمه شدن و منبعش در دسترس نیست

      پاسخ

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست