فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

داستان موفقیت استیو هاروی از صفر به صد

اشتراک گذاری این مطالب در:

داستان موفقیت استیو هاروی و سایر افراد موفق به ما می‌آموزد درست لحظه‌ای که از همه چیز ناامید شده‌ایم، وقت پیروزی است. استیو هاروی از جمله کسانی است که برای دستیابی به رویاهایش بیش از 3 دهه از زندگی‌اش را صرف کرد. سرانجام به نتیجه رسید. از داستان موفقیت و بیوگرافی استیو هاروی می‌توان چنین نتیجه گرفت که مداومت و اصرار بر روی یک هدف مشخص، می‌تواند در نهایت به موفقیت ختم شود.

داستان موفقیت استیو هاروی بر روی تلاش تمرکز دارد

داستان موفقیت استیو هاروی دقیقا به این نکته اشاره دارد که او مدام از این شاخه به آن شاخه نرفته است. او در ویدئوی دیگر در مورد رویاهایش در کودکی صحبت می‌کند. زمانی که لکنت زبان داشت، در آرزوی این بود که روزی وارد تلویزیون شود. اما این آرزو توسط اطرافیانش مورد تمسخر قرار گرفت. اما این عامل باعث نشد تا از هدف خود دور شود.
هدف و آرزو را باید عاقلانه انتخاب کرد و سپس برای دستیابی به آن تمامی تمرکز و تلاش خود را معطوف کرد. اگر مدام بخواهید از یک هدف به سمت هدف دیگر بروید، تلاشی برای رسیدن به موفقیت نمی‌کنید. بزرگی می‌گفت برای رسیدن به موفقیت همیشه با خود می‌گفتم یا مرگ یاموفقیت!داستان موفقیت استیو هاروی بر روی تلاش تمرکز داردوقتی در پیش پای ما فقط یک راه برای زندگی باشد، تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا به همان راه برسیم. ولی وقتی راه‌های متعددی در مقابل ما قرار می‌گیرد، به محض اینکه با کوچکترین سختی روبه‌رو شدیم به خود می‌گوییم ما که مجبور نیستیم تا با این مشکل بجنگیم زیرا راه‌های دیگری هم برای موفقیت وجود دارد.
داستان موفقیت استیو هاروی تمام این موضوع را به چالش می‌کشد و به ما می‌گوید تنها یک هدف برای خوشبختی خود در نظر بگیرید. رسیدن به همان هدف تنها آرزوی شما باشد و مدام آن را تغییر ندهید. وقتی به مشکلات برخورد کردید به جای عقب نشینی و جستجوی راه‌های جایگزین به این بیندیشید که چطور باید با سختی دست‌وپنجه نرم کنید.

 

هدف‌های چندگانه محکوم به شکست است

اگر بدانید که هدف‌های چندگانه و گزینه‌های آلترناتیو چه بر سر آینده‌ی شما می‌آورد، سعی می‌کنید برای زندگی تنها یک هدف را مشخص کنید. فردی که از اوان کودکی به هنرپیشه بودن علاقه دارد و تمام هم و غم او قرار گرفتن در برابر دوربین فیلمبرداری است.
بروید و داستان موفقیت استیو هاروی و سایر افراد موفق را بررسی کنید. آن‌ها فقط یک هدف داشتند و برای همان یک هدف جنگیدند. وقتی گزینه‌های مختلفی در مقابل کسی قرار می‌گیرد، خود را ملزم به جنگیدن با سختی‌ها نمی‌کند. این تصور اشتباه را که زندگی یکبار است پس مجبور نیستید با سختی‌ها بجنگید، کنار بگذارید.
آری زندگی یکبار است و شما محکوم به موفقیت هستید. باید بجنگید و تلاش کنید. وقتی با مانع و مشکل برخورد کردید، به استراحت نیاز دارید و این طبیعت انسان است. اما فرار و عقب‌نشینی را هرگز انتخاب نکنید. وقتی برای خود هدف مشخص می‌کنید به آن وفادار باشید و به اهداف دیگر فکر نکنید. همیشه با خود تکرار کنید من فقط یک هدف دارم و باید به همان یک هدف دست پیدا کنم.

برچسب‌ها: , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

2 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست