فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

تغییر زندگی با دیدن این ویدیو اتفاق میوفته

اشتراک گذاری این مطالب در:

تغییر زندگی با باورها و افکار ما شروع می‌شود. وقتی تصمیم دارید برای تغییر مسیر زندگی خود گام‌های مؤثر و عملی بردارید، اولین کاری که باید انجام دهید، تغییر باورهاست. ذهن ما مجموعه‌ای از باورهای خوب، بد، درست و غلط است. این باورها برای ما تعیین می‌کنند چه کاری انجام دهیم و چه کاری انجام ندهیم. چه کاری به سودماست و چه کاری به ضرر ماست. پس برای تغییر زندگی لازم است با تمرکز بر روی باورها و افکار خود شروع کنیم.

تغییر زندگی با باورها تا حد ممکن است؟

یک ورزشکار حرفه‌ای در رشته‌ی بدنسازی را نگاه کنید. تمام حرکات، رفتارها، رژیم‌غذایی و زندگی او تحت تاثیر باورش به تناسب اندام شکل می‌گیرد. راه رفتن، حمل اجسام، نحوه‌ی فعالیت‌های روزانه، وقت گذرانی، میزان خواب و … در او تحت تاثیر باورش به زیبایی اندام است. او آنقدر به تناسب اندام باور دارد که هر غذایی که بخواهد میل کند، به تاثیر منفی یا مثبت آن بر روی زیبایی اندام خود می‌اندیشد.
حال زندگی او را با یک فرد عادی مقایسه کنید. فردی که تناسب اندام، ورزش و یا لاغری برای او اهمیتی ندارد. این فرد هر طور بخواهد غذا می‌خورد، می‌خوابد، استراحت و زندگی می‌کند. برای هر دو نفر باورها تعیین کننده‌ی رفتارها و شخصیت هستند. اگر نفر دوم بخواهد مثل نفر اول به تناسب اندام برسد و برای تغییر زندگی خود اقدام کند، باید باور و افکار خود را تغییر دهد.
نفر دوم باید به این نتیجه‌ی قطعی برسد که تناسب اندام برای او ضروری است. به بیان دیگر باید اهمیت آن را با جان و دل قبول کند. در مورد هر هدف و مسیری که ما در ذهن خود داریم، باید با جان و دل به خوب بودن آن مسیر یا هدف به باور برسیم. بنابراین تغییر زندگی زمانی ممکن است که ذهن ما نسبت به یک هدف مشخص، خوشبین شود. سپس ما را برای رسیدن به آن هدف مجاب کند.

تغییر زندگی با باورها تا حد ممکن است؟

عادات مهم‌ترین فاکتور دستیابی به موفقیت است

عادات یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای تغییر مسیر زندگی است. تا زمانی که عادت به خوابیدن، خوردن، وقت تلف کردن، بی‌تفاوتی نسبت به آینده در شما باشد، هیچ تغییر در زندگی ایجاد نمی‌شود. برای تغییر زندگی لازم است تا از همین حالا لیستی از عادات خوب و بد را برای خود انتخاب کنید.
بیایید از انتخاب هدف شروع کنیم. هدف شما اینست که شرایط مالی خود را به کلی تغییر دهید. برای دستیابی به این هدف اول باید لیست‌ عادت‌های فعلی خود را یادداشت کنید. بیشترین کاری که در طی روز به آن مشغول هستید را در کاغذ بنویسید.
حال نوبت به نوشتن عادات مهم و اساسی برای تغییر زندگی است. برای مثال تمامی عادات خوبی که شما را به هدف و موفقیت مالی نزدیک می‌کند، یادداشت کنید. در پایان هر عادت رفتاری مثبت را که در لیست دارید، علامت بزنید. در پایان عادت‌های باقی مانده را بر روی کاغذ دیگری یادداشت کنید.
سپس هر دو کاغذ شامل عادت‌های بدی که در شما هست و عادت‌های خوبی را که باید به آن دست پیدا کنید، بر روی کابینت، کمد یا آینه بچسبانید. هر روز با دیدن عادت‌های بدی که دارید و عادت‌هایی که باید کسب کنید، باور شما برای تغییر زندگی بیشتر می‌شود. فراموش نکنید که هر روز نیز هدف خود را مرور کنید تا با خودآگاهی کامل برای موفقیت تلاش کنید.

برای اینکه بتوانید عادات بد را ترک کنید، باید رهبری خود را برعهده بگیرید. برای تقویت این ویژگی، خودساخته شرکت در دوره‌ی «قاتل رویاهات رو پیدا کن» را به شما پیشنهاد می‎دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر روی عکس زیر کلیک کنید:

ترک عادات بد

برچسب‌ها: , ,
مقالات پیشنهاد شده

5 دیدگاه. Leave new

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست