فیلموبلاگویدیو انگیزشی موفقیت

امکان پذیر

اشتراک گذاری این مطالب در:

امکان پذیر بودن زمانی معنا و مفهوم واقعی خود را پیدا می کند که قادر به حل هر مشکلی باشیم. افرادی که به آرزوهای محال و دست نیافتنی می رسند، در واقع این فکر را در ذهن خود هضم کرده اند. آنها به این نقطه رسیده اند که هر چیزی ممکن است و چیزی به نام غیرممکن نداریم.

چطور رسیدن به آینده ای روشن امکان پذیر می شود؟

خوش بینی مهم ترین کلید دستیابی به آینده روشن است. تفکر مثبت نسبت به فردا می تواند هر غیرممکنی را به ممکن تبدیل کند. امکان پذیر کردن رویاها و آرزوهای دور و دراز زمانی ممکن است که ذهنیت خود را نسبت به جهان پیرامون خود تغییر دهید. وقتی توانایی های خود را نادیده بگیرید، قطعا راهی برای رسیدن به رویا پیدا نمی کنید. شما بالقوه یک موسیقدان بزرگ، یک شیمیدان توانا، یک نقاش برجسته و یا یک پزشک حاذق هستید. اما زمانی این افکار بالقوه به فعلیت می رسند که توانایی ها را در خود کشف کنید.

فرق افراد موفق با افراد عادی در همین است. به اطراف خود نگاه کنید. به طور تقریبی همیشه تعداد انگشت شماری از افراد موفق هستند و بخش زیادی از مردم یک روستا، شهر یا یک منطقه و کشور زندگی معمولی دارند. دلیل این موضوع این است که همین تعداد انگشت شمار است که متفاوت می اندیشند. متفاوت عمل می کنند، متفاوت کار می کنند و همه غیرممکن ها را به موضوعی امکان پذیر تبدیل می کنند.

چطور رسیدن به آینده ای روشن امکان پذیر می شود؟

آیا ایجاد تغییرات مثبت امکان پذیر است؟

برای تبدیل شدن به یک فرد موفق باید فکر و ذهن خود را تغییر دهیم. در واقع تغییر مثبت در زندگی زمانی امکان پذیر است که فکر و ذهن ما هم نسبت به خودمان، توانایی هایمان و محیط اطراف و آینده تغییر کند. فردی که می خواهد به تناسب اندام برسد، ابتدا باید فکر و ذهن خود را از سمت غذاهای چرب و شیرین مورد علاقه منحرف کند. تا زمانی که بخواهد به غذاهای لذیذ و چرب فکر کند، قادر نیست برنامه رژیم غذایی را آغاز کند. اما همین که فکرش را به سمت تناسب اندام متمرکز کند، دیگر برایش هیچ غذای لذیذی جذابیت گذشته را نخواهد داشت. زیرا هدف برایش اهمیت بیشتری دارد.

در واقع زندگی هم همین است. وقتی هدفی را در زندگی برای خود مشخص می کنیم و روی آن متمرکز می شویم، از تمامی خواسته ها و تمناهای امروز خود می گذریم. برای اغلب ما گذشتن از این تمناها کار راحتی نیست. برای کسی که به خوابیدن، غذاخوردن، استراحت و تنبلی عادت کرده است، رفتن به سمت ورزش کردن و رژیم غذایی مناسب کار راحتی نیست. بلکه بسیار سخت و دور از ذهن است. اما وقتی هدف برایمان با ارزش شود، خواستنی های گذشته ارزش خود را از دست می دهند و در عوض به فکر بدست آوردن آرزوهای خود می افتیم.

برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی باید کمی خوش بین باشیم. به این معنا که باور داشته باشیم هر چیزی را که بخواهیم می توانیم بدست آوریم. رسیدن به آرزوها امکان پذیر است. به شرط اینکه برای آن تلاش کنیم.

با تمام سختی هایی که هست، آرزوهاتون رو فراموش نکنید. وقتی به زندگی و اهداف و رویاهاتون نگاه می کنید، بهتره که برای یه فرصت طلایی آماده باشی و نداشته باشیش؛ تا اینکه یه فرصت طلایی داشته باشی و آماده نباشی!

اگر شما هم به ایجاد تغییرات مثبت و افزایش تلاش خود تمایل دارید، پیشنهاد خودساخته به شما اینه که این ویدیوی انگیزشی خوب رو حتما ببینید. شما می توانید موفق شوید؛ فقط نیاز به یک راهنما دارید! سایت irselfmade.com مربی موفقیت شما است.

برچسب‌ها: , , , , ,
مقالات پیشنهاد شده

ما عاشق خواندن نظرات شما هستیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست