VIP

چطورى ميتونى رابطه عالى داشته باشى ؟


هيجان اوايل رابطه باعث ميشه يك رابطه غلط رو ادامه بدى و به خودت و زندگيت لطمه بزنى ، در اين ويدئو ياد ميگيرى چطور درگيره هيجان نشى تا بتونى يك رابطه عالى داشته باشى


مدت زمان ویدیو کامل 14:44
VIP

فواید مخفی زمین خوردن


یک مربی سگ بهم گفت که سگم استانلی را برای قدم زدن به سطوح مرتفع ببرم تا به ارتفاع عادت کنه ، تعادل رو تمرین کنه ، اعتماد به نفس خود را بسازد و ذهنش را تحریک کند .

در یک بعدازظهر رفتابی هنگامی داشتم با سگم قدم میزدم ، یک تکه سنگ مرتفع و گرد دیدم که به سگم اجازه دادم که به سمتش بره و امتحانش کنه . او براحتی مثل یک بندباز به بالای سنگ پرید و در حالی که در میان گلها محاصره شده بود شروع به یورتمه رفتن کرد و یه لبخند بزرگ بر صورتش نمایان شد .

فواید شکست خوردن

اما به محض اینکه اعتماد به نفس شکوفا شد ، پای چپش لیز خورد و به درون باغچه افتاد . این اتفاق برای او در یک لحظه افتاد و از ارتفاعی تقریبا 2 متری سقوط کرد اما انگار که آن سنگ 200 متر ارتفاع داشته ، در لحظه ای که پایش لیز خورد وحشت عجیبی در چشمانش بود.
(متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید)


VIP

در سال جديد كارهات رو عقب ننداز تا سال ٩٦ سال موفقيت باشه


عقب انداختن كارها تنها عامليه كه باعث ميشه به چيزايى كه ميخوايم نرسيم ، با ديدن اين ويدئو ياد ميگيريد چطور اين بيمارى (پشت گوش انداختن) را درمان كنيد و به هرچيزى كه ميخوايد برسيد به شرطى كه به اين نكات عمل كنيد.


مدت زمان ویدیو کامل 16:21
VIP

اگر میخواهید فقیر باشید ، این 6 کار را انجام دهید


آیا میخواهید در استخری از پول هایی که از درخت پول خود در حیاط قصرتان میچینید ، شنا کنید ؟ پس شما نیازی به خواندن این مطلب ندارید . بعدا میبینمتون

فقیر نباشید

(ادامه متن در ادامه مطلب)


VIP

چند نکته براى چند برابر كردن درآمد و شفافيت پيدا كردن نسبت به اهداف


دليل نرسيدن به اهداف شكست در قدم هاى اول نيست ، شفافيت نداشتن نسبت به هدف نهاييه
با ديدن نسخه كامل اين ويدئو ديد بهترى به اهداف پيدا ميكنيد و ياد ميگيريد چطور درآمدتون رو افزايش بدين !


مدت زمان ویدیو کامل 19:50
VIP

٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه


با نزدیک شدن به پایان سال مردم معمولا در مورد تصمیمات سال نو خود صحبت می کنند. اما میخواهید بدانید یا فکر میکنید واقعا در سال 2016 واقعا بر روی چه چیزی تمرکز کنید؟ در اینجا چهار راه برای توسعه شغل خود و موفق بودن در هر کاری که انجام میدهید وجود دارد:

فرصت های جدید

ادامه متن را در ادامه مطلب بخوانید.


VIP

اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده


همه ما ميدونيم راه اندازى كسب و كار اشتباهات اجتناب ناپذيرى رو به همراه داره بخصوص اگه دفعه اولمون باشه
در اين ويدئو ٧ اشتباه رايج رو ميشناسيد و ياد ميگيريد كه حواستون باشه كه مرتكب نشيد تا وقت ، هزينه و انگيزتون رو هدر ندين.


مدت زمان ویدیو کامل 06:13
VIP

٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن


میگویند اگر سخت کار کنید میتوانید به همه چیز برسید.البته ، اشتباه میگویند .
میگویند شما میتوانید هر چیزی را با سخت کار کردن به دست آورید ، میتوانید در تجارتتان موفق شوید ، پیشرفت کنید ، تقریبا در همه مهارت ها استاد شوید ..... فقط اگر سخت کار کنید .
به سختی کار کردن همیشه کافی نیست . اثبات میخواهید ؟ شما نمیتوانید یک لاستیک کم باد را با فوت کردن درون آن پر کنید ، به همبن شکل نمیتوانید با قیچی خانگی چمن بزنید . نه ! شما به ابزار و استراتژی مناسب برای هر کار نیاز دارید. باید هوشمندانه تر کار کنید نه سخت تر .

هوشمندانه کار کنید

هفت روش برای کمک به شما که بتوانید موثرتر و با کارایی بیشتر و بدون هرگونه تلاش اضافی کار کنید .


VIP

توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی


با ديدن اين ويدئو ياد ميگيريد توى چه رابطه اى وارد بشيد يا نشيد و اينكه اگر رابطتون خوب نيست چطور ازش خارج بشيد
خودساخته بودن فقط پول داشتن نيست ، روابط ما بخش بزرگى از زندگيمون رو تشكيل ميدن و بايد ياد بگيريم كه توى اين زمينه هم دانشمون رو بالا ببريم تا كلاه سرمون نره


مدت زمان ویدیو کامل 14:43
مطالب خودساخته

39 ویدیو و 33 عدد پست متنی :vip

46 ویدیو و 39 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
چطورى ميتونى رابطه عالى داشته باشى ؟ فواید مخفی زمین خوردن در سال جديد كارهات رو عقب ننداز تا سال ٩٦ سال موفقيت باشه اگر میخواهید فقیر باشید ، این 6 کار را انجام دهید چند نکته براى چند برابر كردن درآمد و شفافيت پيدا كردن نسبت به اهداف ٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه چرا نميتونى تا آخر سر تصميمات و تغييراتت بمونى؟ اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده ٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید