free

وقتى زندگى سر ناسازگارى داره باهامون چطورى حالمون رو خوب كنيم؟!


خیلی از مردم روز خود را با روحیه بد و یا در بهترین حالت با یک روحیه خسته کننده آغاز میکنند . اکثر اوقات آنها حتی دلیل این امر را نیز نمیدانند . میتوان گفت شاید دلیلش این باشد که مردم معمولا به چیزهایی که بهم ریخته است فکر میکنند و نه چیزهایی که میتوانند از روز خود بسازند . به محض اینکه چشمهایشان را باز میکنند شروع میکنند به نشخوار کردن مشکلات ، تجسم بی نظمی های روز قبل و آماده شدن برای یک روز خسته کننده پیش رو .

چطور حالمونو خوب کنیم

(برای خواندن ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید)


VIP

اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده


همه ما ميدونيم راه اندازى كسب و كار اشتباهات اجتناب ناپذيرى رو به همراه داره بخصوص اگه دفعه اولمون باشه
در اين ويدئو ٧ اشتباه رايج رو ميشناسيد و ياد ميگيريد كه حواستون باشه كه مرتكب نشيد تا وقت ، هزينه و انگيزتون رو هدر ندين.


مدت زمان ویدیو کامل 06:13
VIP

٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن


میگویند اگر سخت کار کنید میتوانید به همه چیز برسید.البته ، اشتباه میگویند .
میگویند شما میتوانید هر چیزی را با سخت کار کردن به دست آورید ، میتوانید در تجارتتان موفق شوید ، پیشرفت کنید ، تقریبا در همه مهارت ها استاد شوید ..... فقط اگر سخت کار کنید .
به سختی کار کردن همیشه کافی نیست . اثبات میخواهید ؟ شما نمیتوانید یک لاستیک کم باد را با فوت کردن درون آن پر کنید ، به همبن شکل نمیتوانید با قیچی خانگی چمن بزنید . نه ! شما به ابزار و استراتژی مناسب برای هر کار نیاز دارید. باید هوشمندانه تر کار کنید نه سخت تر .

هوشمندانه کار کنید

هفت روش برای کمک به شما که بتوانید موثرتر و با کارایی بیشتر و بدون هرگونه تلاش اضافی کار کنید .


VIP

توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی


با ديدن اين ويدئو ياد ميگيريد توى چه رابطه اى وارد بشيد يا نشيد و اينكه اگر رابطتون خوب نيست چطور ازش خارج بشيد
خودساخته بودن فقط پول داشتن نيست ، روابط ما بخش بزرگى از زندگيمون رو تشكيل ميدن و بايد ياد بگيريم كه توى اين زمينه هم دانشمون رو بالا ببريم تا كلاه سرمون نره


مدت زمان ویدیو کامل 14:43
free

همه كارهايى كه ليست كردى رو دونه دونه تيك ميزنى ، البته بعد از خوندن اين مطلب


لیست کارهایی که باید انجام شوند میتواند بهترین دوست شما یا بدترین دشمنتان باشد . وقتی تک تک کارها را انجام میدهید و در لیست مذکور جلو میروید یک احساس رضایتمندی به شما دست میدهد و حسی که در پایان روز وقتی تمام کارهای ذکر شده در لیست را انجام داده اید نیز حس خوبی ست ، بعلاوه سودمندی شما وقتی که از این لیست به صورت هدفمند استفاده میکنید به شدت افزایش میابد . اما یک لیست غیرواقع بینانه ای که درست تنظیم نشده باشد میتواند به شما حس در هم شکستن داده و شما را آماده تسلیم شدن کند .

لیست کارها 122442

ما از اعضای شورای کارآفرینان جوان خواستیم تا بهترین رازهای خود در مورد تنظیم یک لیست خوب را در اختیار ما قرار دهند . آن را بخوانید و با تمرین و تجربه سعی کنید موثرترین لیست که به کارتان بیاید را برای خود تهیه کنید. (به ادامه مطلب مراجعه کنید)


VIP

فقط كارآفرينا ببينن ، چطورى خودتون رو ارزيابى كنيد؟(آموزشی)


تو دنیای کسب و کار، سخته بفهمین چقد تو کارتون دارین پیشرفت میکنین و امروز میخوام راجب این حرف بزنم

مثل اینکه چطوری می تونیم ارزش کارهایی رو که روزانه انجام میدیم رو تعیین کنیم؟

چطور به عنوان یک کارآفرین کارای روزانتون رو ارزیابی کنین؟


مدت زمان ویدیو کامل 07:26
مطالب خودساخته

42 ویدیو و 35 عدد پست متنی :vip

49 ویدیو و 42 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
وقتى زندگى سر ناسازگارى داره باهامون چطورى حالمون رو خوب كنيم؟! اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده فراتر از موفقيت - ویدیو انگیزشی ٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن پیشرفت شخصی توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی تو زندگیت اشتباه منو تکرار نکن - ویدیو انگیزشی همه كارهايى كه ليست كردى رو دونه دونه تيك ميزنى ، البته بعد از خوندن اين مطلب فقط كارآفرينا ببينن ، چطورى خودتون رو ارزيابى كنيد؟(آموزشی) هميشه انگيزه داشته باش ، هميشه برنده شو
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید