VIP

متخصص انگیزه دادن به کارمنداتون بشید


بعضی کارها به مخربی این هستن که به مدیر روحیه کارمنداشو از بین ببره. کارمندای زده شده، عملکرد ضعیفی دارن و به محظ اینکه بتونن از کارشون خارج میشن.
قسمت ترسناک اینه که این اتفاق خیلی هم شایعه. تحقیقات نشون میدن که ۷۰ درصد کارمندا علاقه‌ای به کارشون از خودشون نشون نمیدن.
سازمان‌ها میدونن که چقدر مهمه که کارمندای علاقه‌مند، متعهد داشته باشن اما معمولا توی مجاب کردن مدیرانشون برای ایجاد این محیط شکست میخورن.
وقتی این کار رو نمیکنن، این سازمانه که ضرر میبینه.
تحقیقات توی دانشگاه کالیفرنیا نشون میده که کارمندای علاقه‌‌مند، ۳۱ درصد فعال ترن، ۳۷ درصد فروش بالاتری دارن و سه برای خلاق تر از کارمندای دیگه هستن. همینطور ۸۷ درصدشون تمایلی به استعفا نداشتن، این مطالعات روی ۵۰۰۰۰ نفر انجام شده بود.
تحقیقات نشون میده که ۷۰ درصد علاقه ایجاد شده در کارمندان از سمت مدیران اونها نشات میگیره. هیچ شکی نیست که کارمندا از کارشون استعفا نمیدن، بلکه از مدیرشون استعفا میدن

employee1235

برای خواندن متن کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید


free

۱۴ باید و نبایدی که مدیران موفق برای ایجاد انگیزه در کارمندان خود رعایت میکنند


آیا کارمندان شما از روزی که وارد تیم شما میشن تا روز آخر متعهد به کارشون هستن؟ طی مطالعاتی که اخیرا در TowersWatson انجام شده نشون میده که کمتر از ۲۱ درصد از کارمندان خودشون رو کاملا متعهد توصیف کردن. این آمار تو سال ۲۰۰۹ برابر ۳۱ درصد بوده. ۸ درصد هم گفتن که هیچ تعهدی به کارشون ندارن.
اینکه فقط یک پنجم کارمندانتون متعهد به کارشون باشن چیزی نیست که باعث موفقیت یه کسب و کار بشه. مطالعات دیگه‌ای نشون میده که تعهد کارمندان به کارشون از ۳ عامل تاثیر میگیره:

-هم ترازی کارمند با اهداف و چشم انداز شرکت

-ایمان کارمند به صلاحیت مدیر و تعهدشون به تحقق بخشیدن اهداف و چشم انداز.

-اعتماد به مسئول بخششون که بهشون کمک میکنه که موفق بشن.

معمولا میگن که به ندرت پیش میاد که یه کارمند از کارش استعفا بده. در عوض، کارمندان از مدیر یا مسئول بخششون با خروج از شرکت استعفا میدن. مارک هربرت، یک مشاور که روی تعهد کارمندان به کارشون تمرکز کرده، میگه: تعهد در خط مقدم کسب و کار به وجود میاد و از بین میره.

employeemotivation

افزایش رفتارهای مثبت مدیریتی و کاهش رفتارهای منفی مدیریتی تاثیر شگرفی روی بهبود تعهد کارمندان به کارشون داره. وقتی کارمندای با استعداد شما به کارشون متعهد بشن، میتونن به طور چشمگیری عمل بکنن و باعث ایجاد و توسعه یه کسب و کار موفق بشن. در ادامه مطلب چند تا نکته برای اینکه مدیران باعث ایجاد تعهد توی کارمندانشون بشن اوردم (و مدیر بهتری هم بشن)


VIP

با دیدن این ویدیو می تونین نابودگر محدودیت هاتون بشید


اکثر مردم اگر به چطور زندگی کردن خودشون در امروز نگاه کنند میفهمند که زندگیشون بر اساس مجموعه استانداردها یا باورها و تصمیمهایی ست که ده یا بیست یا سی سال و یا بیشتر قبل گرفته اند.
اکثر ما در جوانی تصمیمهایی گرفتیم در مورد اینکه چی رو باور داشته باشیم یا توانایی انجام چه کارهایی رو داریم و یا ما بعنوان یک انسان چگونه هستیم.
و این تبدیل به یک سقف شیشه ای میشه اگر بهش اجازه بدیم که کنترلمون کنه.
با دیدن این ویدیو یاد بگیرید چطور این محدودیت هارو از بین ببرید.مدت زمان ویدیو کامل 14:00
VIP

میدونستین که میتونین چندین برابر سرعت یادگیریتون رو بالا ببرید؟


دنیا به خاطر پیشرفت تکنولوژی، علم و اختراعات جدید مدام در حال پیشرفته. چیزی که سال پیش مبحث داغ در نظر گرفته میشد، امسال اصلا چیز مهمی نیست. فقط به این همه شبکه اجتماعی که بعد از فیسبوک تولید شدن نگاه بندازید.
درکنار همه خوبی‌هایی که تغییر میتونه داشته باشه، باید با این تغییرات همگام بشید یا که عقب میوفتید. یکی از ویژگی‌هایی که میتونه شما رو تو رقابت حفظ کنه، توسعه مهارت‌هایی هست که باعث میشه توانایی‌های جدید رو به سرعت یاد بگیرید.

reading-book

ده تا عادت هست که به شما کمک میکنه مسائل جدید رو دو برابر سریع تر یاد بگیرید به ادامه مطلب مراجعه کنید و این 10 عادت رو بخونید.


free

وقتی از سرکار برمیگردین آیندتون رو میتونید بسازید


در آخر روز که کلی کار سخت کردید ، حس میکنید که همه انرژی شما تخلیه شده. امروز، درست مثل همه روزهای قبلش، یه غذای ساده که از تلوزیون یاد گرفتید درست میکنید، یکی دو ساعت برنامه‌های تلوزیون رو میبینید و این کار رو اونقد ادامه میدید تا استرس کار رو از یاد ببرید.
همه اینها به طرز عجیبی دیوانگی به نظر میاد، مگه نه؟ شما میتونید یه جوری استراحت بکنید که مطمعن بشید دچار همچنین روزمرگی نمیشید: چه تصمیم بگیری که دو ساعت پشت سر هم تلوزیون ببینید هر روز بعد از کار، یا که توی اینستاگرام و فیسبوک اونقدر چرخ بزنید که خوابتون ببره، درواقع میتونید از این چند ساعت استفاده بکنید تا یه کار به درد بخور انجام بدید.

man-people-office-writing

انجام این کارها  هم رو زندگی کاری‌تون تاثیر مثبت میزاره و هم روی زندگی شخصیتون، برای خواندن متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید.


VIP

تونی رابینز - با شناخت نیازهای اصلی انسان ثروتمند شوید


اگه میخواین ثروتمند بشین باید 6 نیاز اصلی انسان هارو بشناسید تا بتونید بر اساس آنها بازاریابی خودتون رو انجام بدین تو این ویدیو تونی در این مورد توضیح میده و نحوه استفاده از این شناخت رو توضیح میده.


مدت زمان ویدیو کامل 6:00
VIP

با خواندن این مطلب مشهورترین برند دنیا را بسازید


توی دنیایی که پر از کیک استارتر، استارت‌آپ، و کلی رسانه درمورد خودساختگی (self-made) هست، پیدا کردن راه ممکنه سخت باشه. ما در نسل کارآفرینان زندگی میکنیم. به لطف اینترنت، دنیا پر شده از افرادی که یه راهی برای زندگی کردن پیدا کردن، هوادارانی دفقط با استفاده از نبوغشون و تلاش زیاد.

برندتون رو ارتقاء بدین

ما با حسد دستاورداشون رو تحسین میکنیم، درحالی که از خودمون میپرسیم که چطور این کار رو کردن؟ توی این لیست، به شما موارد کلیدی میگم که این افراد موفق اون رو میدونستن و برای رسیدن به موفقیتشون اون رو انجام دادن. با ابزارهایی که در ادامه مطلب براتون آوردیم، میتونید برند خودتون رو بزرگ کنید و توی راه درست قرار بگیرید.


VIP

برای موفقیت یاد بگیرین اولویت بندی کنید


با دیدن این ویدیو یاد میگیرین چطور باید کارهاتون رو برای برنامه ریزی کردن اولویت بندی کنید
یادتون باشه اگر برنامه ریزی های شما بدون اولویت بندی باشه مطمئناً به کارهای ضروری تون نمیرسید و قطعا باعث سرخوردگی شما میشه
امیدواریم با دیدن این ویدیو از زمانیتون بیشتر استفاده ببرید و کارهای بیشتری رو انجام بدین.


مدت زمان ویدیو کامل 13:00
مطالب خودساخته

33 ویدیو و 29 عدد پست متنی :vip

40 ویدیو و 34 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
متخصص انگیزه دادن به کارمنداتون بشید ۱۴ باید و نبایدی که مدیران موفق برای ایجاد انگیزه در کارمندان خود رعایت میکنند با دیدن این ویدیو می تونین نابودگر محدودیت هاتون بشید چگونه در زندگی خودمان برنده باشیم؟ قدم چهارم مقصدت رو پيدا كن میدونستین که میتونین چندین برابر سرعت یادگیریتون رو بالا ببرید؟ وقتی از سرکار برمیگردین آیندتون رو میتونید بسازید تونی رابینز - با شناخت نیازهای اصلی انسان ثروتمند شوید با خواندن این مطلب مشهورترین برند دنیا را بسازید کلیپ انگیزشی کریستیانو رونالدو برای موفقیت یاد بگیرین اولویت بندی کنید
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید