VIP

اگر میخواهید فقیر باشید ، این 6 کار را انجام دهید


آیا میخواهید در استخری از پول هایی که از درخت پول خود در حیاط قصرتان میچینید ، شنا کنید ؟ پس شما نیازی به خواندن این مطلب ندارید . بعدا میبینمتون

فقیر نباشید

(ادامه متن در ادامه مطلب)


VIP

چند نکته براى چند برابر كردن درآمد و شفافيت پيدا كردن نسبت به اهداف


دليل نرسيدن به اهداف شكست در قدم هاى اول نيست ، شفافيت نداشتن نسبت به هدف نهاييه
با ديدن نسخه كامل اين ويدئو ديد بهترى به اهداف پيدا ميكنيد و ياد ميگيريد چطور درآمدتون رو افزايش بدين !


مدت زمان ویدیو کامل 19:50
free

4 درس پولی تازه از تنور در آمده


پایه و اساس فلسفه فرزند پروری مامان استفاده از غذا برای آرام کردن من بود. نان شیرینی های داغ و تنوری یا خام، یا آن چیزی که من به آن ها میگویم، تازه از جعبه در آمده، مورد علاقه من بودند. پاداش من برای خوش رفتاری خیلی خوشمزه بود، انگور و گاهی اوقات یخ زده آن. سه جعبه در هفته برای هفت سال. محاسبه کنید. تعجبی نیست که من یک دایره دائمی از چربی به دور شکمم دارم.
مجسمه خوشحالی توستر کلوگ دارد به 51 سالگی خود می رسد و هیچ نشانی از در خطر بودن رکورد 32 ساله افزایش فروش سالانه آن به چشم نمی خورد. و توانایی من در یافتن پیام های پولی در مکان های غیر عادی نیز ادامه می یابد. این را درباره من نمیدانستید؟ الان می دانید.
درس های پولی مانند دود میوه ای و شیرین یک توستر داغ که یک شیرینی اندکی بیشتر از حد معمول در آن مانده است بر می خیزد.

درس های پولساز جدید 342

در ادامه مطلب 4 درس برای دادن تعدلی سالم به سلامت مالی خود وجود دارد:


free

زندگی نامه محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور


حاج محمد کریم فضلی

استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور، متولد هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۱۱ هجری شمسی در شهر تويسرکان (استان همدان) هستند و نخستين فعاليت اقتصادی خود را در حين تحصيل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شدند، آغاز نمودند.
ایشان در سن حدود ۲۰ سالگی برای جستجوی شرايط مطلوب‌تر و شناخت بيشتر از وضعيت شهرهای مختلف هم‌جوار، به ديگر شهرستان‌های استان همدان سفر می‌کنند و در شرايط کاری مختلف تجربه‌های مؤثری به دست می‌آورند. سپس راهی تهران می‌شوند تا در محيط بزرگ پايتخت، تجربه‌های بيشتری به دست بياورند.
(برای دیدن متن کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)


VIP

٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه


با نزدیک شدن به پایان سال مردم معمولا در مورد تصمیمات سال نو خود صحبت می کنند. اما میخواهید بدانید یا فکر میکنید واقعا در سال 2016 واقعا بر روی چه چیزی تمرکز کنید؟ در اینجا چهار راه برای توسعه شغل خود و موفق بودن در هر کاری که انجام میدهید وجود دارد:

فرصت های جدید

ادامه متن را در ادامه مطلب بخوانید.


free

ناديده گرفته شدن ديگه بسه!! - ویدیو انگیزشی


اين نظام آموزشى و جامعه با ما كارى  كرده كه  احساس بى استعداد بودن و بدرد نخور بودن بكنيم ، اما ديگه كافيه !
بعد از ديدن اين ويدئو يه نه بزرگ به همشون ميگى.


مطالب خودساخته

42 ویدیو و 35 عدد پست متنی :vip

49 ویدیو و 42 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
اگر میخواهید فقیر باشید ، این 6 کار را انجام دهید آقاى گل زندگيت شو ، از همه فرصتها استفاده كن - اریک توماس چند نکته براى چند برابر كردن درآمد و شفافيت پيدا كردن نسبت به اهداف 4 درس پولی تازه از تنور در آمده زندگی نامه محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور تك تك چيزايى ميخواستى و ندارى الان كجان ؟ ٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه انگيزت رو هميشه نگه دار چرا نميتونى تا آخر سر تصميمات و تغييراتت بمونى؟ ناديده گرفته شدن ديگه بسه!! - ویدیو انگیزشی
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید