VIP

٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن


میگویند اگر سخت کار کنید میتوانید به همه چیز برسید.البته ، اشتباه میگویند .
میگویند شما میتوانید هر چیزی را با سخت کار کردن به دست آورید ، میتوانید در تجارتتان موفق شوید ، پیشرفت کنید ، تقریبا در همه مهارت ها استاد شوید ..... فقط اگر سخت کار کنید .
به سختی کار کردن همیشه کافی نیست . اثبات میخواهید ؟ شما نمیتوانید یک لاستیک کم باد را با فوت کردن درون آن پر کنید ، به همبن شکل نمیتوانید با قیچی خانگی چمن بزنید . نه ! شما به ابزار و استراتژی مناسب برای هر کار نیاز دارید. باید هوشمندانه تر کار کنید نه سخت تر .

هوشمندانه کار کنید

هفت روش برای کمک به شما که بتوانید موثرتر و با کارایی بیشتر و بدون هرگونه تلاش اضافی کار کنید .


VIP

توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی


با ديدن اين ويدئو ياد ميگيريد توى چه رابطه اى وارد بشيد يا نشيد و اينكه اگر رابطتون خوب نيست چطور ازش خارج بشيد
خودساخته بودن فقط پول داشتن نيست ، روابط ما بخش بزرگى از زندگيمون رو تشكيل ميدن و بايد ياد بگيريم كه توى اين زمينه هم دانشمون رو بالا ببريم تا كلاه سرمون نره


مدت زمان ویدیو کامل 14:43
free

همه كارهايى كه ليست كردى رو دونه دونه تيك ميزنى ، البته بعد از خوندن اين مطلب


لیست کارهایی که باید انجام شوند میتواند بهترین دوست شما یا بدترین دشمنتان باشد . وقتی تک تک کارها را انجام میدهید و در لیست مذکور جلو میروید یک احساس رضایتمندی به شما دست میدهد و حسی که در پایان روز وقتی تمام کارهای ذکر شده در لیست را انجام داده اید نیز حس خوبی ست ، بعلاوه سودمندی شما وقتی که از این لیست به صورت هدفمند استفاده میکنید به شدت افزایش میابد . اما یک لیست غیرواقع بینانه ای که درست تنظیم نشده باشد میتواند به شما حس در هم شکستن داده و شما را آماده تسلیم شدن کند .

لیست کارها 122442

ما از اعضای شورای کارآفرینان جوان خواستیم تا بهترین رازهای خود در مورد تنظیم یک لیست خوب را در اختیار ما قرار دهند . آن را بخوانید و با تمرین و تجربه سعی کنید موثرترین لیست که به کارتان بیاید را برای خود تهیه کنید. (به ادامه مطلب مراجعه کنید)


VIP

فقط كارآفرينا ببينن ، چطورى خودتون رو ارزيابى كنيد؟(آموزشی)


تو دنیای کسب و کار، سخته بفهمین چقد تو کارتون دارین پیشرفت میکنین و امروز میخوام راجب این حرف بزنم

مثل اینکه چطوری می تونیم ارزش کارهایی رو که روزانه انجام میدیم رو تعیین کنیم؟

چطور به عنوان یک کارآفرین کارای روزانتون رو ارزیابی کنین؟


مدت زمان ویدیو کامل 07:26
VIP

كار لزوما پولدارت نميكنه ، اما شور و اشتياق اين كارو ميكنه


یک نصیحت سنتی میگوید : " یک شغل پیدا کن ، هر شغلی " اما موفق ترین افراد دنیا میگویند: " شور و اشتیاق پیشرفت را هدایت میکند و به موفقیت ختم میشود " . این پیامی است که کارشناس billionaire-mindset (طرز فکر میلیاردری ) آقای پیتر دایماندیس ، میگه و همان چیزی ست که برای پولدارترین افراد دنیا یک تفاوت ایجاد میکنه . کارآفرینان تکنولوژی مثل لری پیج ، مارک زوکربرگ و جف بزوس ، میدانند که بهترین طرح ها و برنامه ها در جزئیات نیستند بلکه در جرقه ای هستند که آنها را آغاز کردند.

شورواشتیاق-23124

در اینجا استراتژی ها و نکاتی در مورد ایجاد شغل رویایی خودتان با استفاده از شور و اشتیاق ، از زبان 25 نفر از موفق ترین افراد دنیا را داریم :
برای خواندن متن کامل به ادامه مطلب مراجعه کنید.


مطالب خودساخته

39 ویدیو و 33 عدد پست متنی :vip

46 ویدیو و 39 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
٧ روش هوشمندانه كار كردن به جاى زياد كار كردن پیشرفت شخصی توى رابطه ها گير نكنيد! - ویدیو آموزشی تو زندگیت اشتباه منو تکرار نکن - ویدیو انگیزشی همه كارهايى كه ليست كردى رو دونه دونه تيك ميزنى ، البته بعد از خوندن اين مطلب فقط كارآفرينا ببينن ، چطورى خودتون رو ارزيابى كنيد؟(آموزشی) هميشه انگيزه داشته باش ، هميشه برنده شو كار لزوما پولدارت نميكنه ، اما شور و اشتياق اين كارو ميكنه خوشبختى مجانيه تعريف جريان نقدينگى از زبان رابرت كيوساكى
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید