free

4 درس پولی تازه از تنور در آمده


پایه و اساس فلسفه فرزند پروری مامان استفاده از غذا برای آرام کردن من بود. نان شیرینی های داغ و تنوری یا خام، یا آن چیزی که من به آن ها میگویم، تازه از جعبه در آمده، مورد علاقه من بودند. پاداش من برای خوش رفتاری خیلی خوشمزه بود، انگور و گاهی اوقات یخ زده آن. سه جعبه در هفته برای هفت سال. محاسبه کنید. تعجبی نیست که من یک دایره دائمی از چربی به دور شکمم دارم.
مجسمه خوشحالی توستر کلوگ دارد به 51 سالگی خود می رسد و هیچ نشانی از در خطر بودن رکورد 32 ساله افزایش فروش سالانه آن به چشم نمی خورد. و توانایی من در یافتن پیام های پولی در مکان های غیر عادی نیز ادامه می یابد. این را درباره من نمیدانستید؟ الان می دانید.
درس های پولی مانند دود میوه ای و شیرین یک توستر داغ که یک شیرینی اندکی بیشتر از حد معمول در آن مانده است بر می خیزد.

درس های پولساز جدید 342

در ادامه مطلب 4 درس برای دادن تعدلی سالم به سلامت مالی خود وجود دارد:


free

زندگی نامه محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور


حاج محمد کریم فضلی

استاد حاج محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور، متولد هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۳۱۱ هجری شمسی در شهر تويسرکان (استان همدان) هستند و نخستين فعاليت اقتصادی خود را در حين تحصيل، نزد پدرشان که از بازرگانان خوش‌نام و اهل فضل منطقه محسوب می‌شدند، آغاز نمودند.
ایشان در سن حدود ۲۰ سالگی برای جستجوی شرايط مطلوب‌تر و شناخت بيشتر از وضعيت شهرهای مختلف هم‌جوار، به ديگر شهرستان‌های استان همدان سفر می‌کنند و در شرايط کاری مختلف تجربه‌های مؤثری به دست می‌آورند. سپس راهی تهران می‌شوند تا در محيط بزرگ پايتخت، تجربه‌های بيشتری به دست بياورند.
(برای دیدن متن کامل به ادامه مطلب مراجعه فرمایید)


VIP

٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه


با نزدیک شدن به پایان سال مردم معمولا در مورد تصمیمات سال نو خود صحبت می کنند. اما میخواهید بدانید یا فکر میکنید واقعا در سال 2016 واقعا بر روی چه چیزی تمرکز کنید؟ در اینجا چهار راه برای توسعه شغل خود و موفق بودن در هر کاری که انجام میدهید وجود دارد:

فرصت های جدید

ادامه متن را در ادامه مطلب بخوانید.


free

ناديده گرفته شدن ديگه بسه!! - ویدیو انگیزشی


اين نظام آموزشى و جامعه با ما كارى  كرده كه  احساس بى استعداد بودن و بدرد نخور بودن بكنيم ، اما ديگه كافيه !
بعد از ديدن اين ويدئو يه نه بزرگ به همشون ميگى.


free

وقتى زندگى سر ناسازگارى داره باهامون چطورى حالمون رو خوب كنيم؟!


خیلی از مردم روز خود را با روحیه بد و یا در بهترین حالت با یک روحیه خسته کننده آغاز میکنند . اکثر اوقات آنها حتی دلیل این امر را نیز نمیدانند . میتوان گفت شاید دلیلش این باشد که مردم معمولا به چیزهایی که بهم ریخته است فکر میکنند و نه چیزهایی که میتوانند از روز خود بسازند . به محض اینکه چشمهایشان را باز میکنند شروع میکنند به نشخوار کردن مشکلات ، تجسم بی نظمی های روز قبل و آماده شدن برای یک روز خسته کننده پیش رو .

چطور حالمونو خوب کنیم

(برای خواندن ادامه متن به ادامه مطلب مراجعه کنید)


VIP

اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده


همه ما ميدونيم راه اندازى كسب و كار اشتباهات اجتناب ناپذيرى رو به همراه داره بخصوص اگه دفعه اولمون باشه
در اين ويدئو ٧ اشتباه رايج رو ميشناسيد و ياد ميگيريد كه حواستون باشه كه مرتكب نشيد تا وقت ، هزينه و انگيزتون رو هدر ندين.


مدت زمان ویدیو کامل 06:13
مطالب خودساخته

39 ویدیو و 33 عدد پست متنی :vip

46 ویدیو و 39 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
4 درس پولی تازه از تنور در آمده زندگی نامه محمد کریم فضلی، بنیانگذار گروه صنعتی گلرنگ و کارآفرين برتر کشور تك تك چيزايى ميخواستى و ندارى الان كجان ؟ ٤ تصميمى كه بايد بگيرى تا سال جديد سال موفقيتت باشه انگيزت رو هميشه نگه دار چرا نميتونى تا آخر سر تصميمات و تغييراتت بمونى؟ ناديده گرفته شدن ديگه بسه!! - ویدیو انگیزشی وقتى زندگى سر ناسازگارى داره باهامون چطورى حالمون رو خوب كنيم؟! اين ٧ اشتباه رو كارآفرين ها انجام ميدن ، تو انجام نده فراتر از موفقيت - ویدیو انگیزشی
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید