free

زندگي نامه هنرى فورد مخترع اتومبيل هاى امروزى و مالك شركت فورد


هنری فورد در جولای سال 1863 میلادی در نزدیکی Dearborn ایالت میشیگان آمریکا متولد شد و بعد از معرفی خودروی Ford Model T در سال 1908 میلادی، به فکر ایجاد خط مونتاژ خودرو افتاد که این ایده وی صنعت خودروسازی دنیا را به کلی دگرگون ساخت.

به دنبال احداث کارخانه مذکور، فورد توانست میلیون ها اتومبیل را به فروش برساند و عنوان مشهورترین شرکت در صنعت خودروسازی دنیا را به خود اختصاص دهد. در ادامه سلطه فورد بر بازار خودروی جهانی پایان یافت اما تاثیری که این شرکت روی دیگر پیشرفت های تکنولوژیکی دنیا و زیرساخت های آمریکا داشت همچنان به قوت خود باقی است.

زندگی نامه هنری فورد

(متن کامل در ادامه مطلب)


free

شکست پایان داستانت نیست انگیزشی


شکست پایان داستانت نیست

فكر ميكنى شكست يعنى بن بست ؟!   اگه بهت بگم شكست يعنى پله چى ميگى ؟
٢تا انتخاب دارى يا وقتى با شكست مواجه شدى برگردى عقب يا به عنوان پله ازش استفاده كنى تا قدت بلندتر بشه
آدم هاى معمولى گزينه يك رو انتخاب ميكنن ، آدم هاى موفق گزينه دو رو
انتخاب كن


free

10 راه ساده برای بهتر امتحان دادن


امتحانات برای دانش آموزان اجتناب ناپذیر هستند،اما نباید دردناک باشند.این راهنمایی ها کمک میکنند تا برای امتحانات آماده باشید . همچنین کمک میکنند تا برای امتحانات کلاسی،حضور در کلاس و تحقیق های کلاسی ، آماده شوید .

بهتر امتحان بدیم

(متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید)


free

مالک امپراطورى ٣٣ ميليارد دلارى Snapchat کيست؟


زندگی ایوان اشپیگل معرکه است. سهام کمپانی او، Snap Inc ماه گذشته در بازار بورس آمریکا عرضه و این شرکت 33 میلیارد دلار ارزش گذاری شد با دارایی 4.7 میلیارد دلاری، اشپیگل 26 ساله یکی از جوان ترین میلیاردرهای جهان به شمار می رود.
و بله، او زندگی بسیار دلچسب و خوبی دارد و شرمی از آن ندارد. او یک بار در کنفرانس کسب و کار استنفورد، جایی که در آن تحصیل کرده گفت: «من یک مرد سفید پوستِ جوان و تحصیل کرده ام. من واقعا، واقعا شانس آوردم. زندگی منصفانه نیست.»

مالک اسنپ چت کیست؟

در ادامه می خواهیم شما را با بخشی از زندگی لوکس و البته پر از زحمت و تلاش اشپیگل آشنا کنیم. (به ادامه مطلب مراجعه کنید.)


VIP

با اين ١٠ كار ثروتمند شدنتان قطعى خواهد بود


افراد ثروت مند و طبقه متوسط کارهایی را به طور متفاوت انجام میدهند . من یک تجلی والا داشتم که بفهمم افراد ثروت مند به طور معمول چه کارهایی انجام میدهند و سپس از آنها تقلید کنم تا بتوانم موفق و ثروتمند شوم !!! آیا درست فکر میکردم ؟؟؟ ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید .....

اینها کارهایی هستند که ثروتمندان انجام میدهند :

قطعا ثرومتند شوید

(متن کامل را در ادامه مطلب مطالعه کنید)


free

با اين ١٠ عادت بازده مطالعه شما ١٠ برابر ميشه


به خودتان زمان کافی برای مطالعه بدهید

کار را به دقیقه های آخر نگذارید . در حالی که خیلی از دانش آموزان با " یادگیری سریع" میتوانند موفق شوند اما ، این موضوع که برای خیلی از ما ، این روش بهترین راه برای مطالعه و امتحان دادن نیست ، بسیار قابل قبول است.برای مطالعه کردن یک جدول زمان بندی درست کنید. تعداد امتحانات و روزهایی که باید امتحان بدهید را یادداشت کنید.سپس بر اساس آن،زمان مطالعه را تنظیم کنید . ممکن است بخواهید برای مطالعه بعضی از دروس وقت بیشتری بگذارید ، پس تعادلی را پیدا کنید که با آن راحت هستید.

با اين ١٠ عادت بازده مطالعه شما ١٠ برابر ميشه

(متن کامل در ادامه مطلب)


free

جنگیدن برای اهداف - باید برای اهدافت بجنگی - ویدیو انگیزشی


آره بايد بجنگى ، جنگیدن برای اهداف، نگو زندگى ميدون جنگ نيست ، وقتى پا بذارى در راه موفقيت ، خودشناسى و رشد ميفهمى كه با خيلى چيزا بايد مبارزه كنى ؛ شكست ، عادات بد خودت ، نظرات منفى اطرافيان ، روز ها و اتفاقات بد ، با كلى انرژى منفى از سمت جامعه و ....


VIP

چگونه مثل یک مامور FBI ذهن مردم را بخوانیم


آیا اینکه بتوانیم بفهمیم که کسی به ما دروغ میگوید ، عالی نیست ؟؟
تحقیقات نشان داده است که در هنگام ملاقات با یک فرد،در مدت 5 دقیقه میتوانیم با دقت 70 درصد آن فرد را ارزیابی کنیم . هر چند به نظر تاثیرگذار می آید اما 30 درصد باقی مانده میتواند هزینه بر باشد .
من برای اینکه بتوانم که مامور مخفی برجسته باشم مجبور بودم در طول چند دقیقه ذهن مردم را بخوانم و شکست در ارزیابی با دقت فرد میتوانست کل ماموریت را به خطر بیندازد .
تشخیص دروغ کار سختی ست و هیچ روش جادویی برای آن وجود ندارد ، اما دو موضوع هست که باید بدانید :

چگونه مثل یک مامور FBI ذهن مردم را بخوانیم

1- تقریبا 55 درصد از مقصود فرد از طریق زبان بدن منتقل میشود . پس اگر میخواهید فریب نخورید،خواندن نشانه های غیرشفاهی بسیار مهم است .
2- گفتگوها مجموعه ای از کلمات و حرکات هستند که برای ایجاد معنا به یکدیگر متصل شده اند . یک کلمه یا حرکت به تنهایی میتواند معنای زیادی داشته باشد ، اما همچنین میتواند بی معنی باشد . برای ایجاد یک هنجار،دریافت رفتارهای اولیه فرد مهم است . (متن کامل را در ادامه مطلب بخوانید)


مطالب خودساخته

46 ویدیو و 39 عدد پست متنی :vip

54 ویدیو و 50 عدد پست متنی :free

پست‌های این صفحه
زندگي نامه هنرى فورد مخترع اتومبيل هاى امروزى و مالك شركت فورد شکست پایان داستانت نیست انگیزشی 10 راه ساده برای بهتر امتحان دادن چطوری یه بیزنس پلن عالی بنویسیم؟ مالک امپراطورى ٣٣ ميليارد دلارى Snapchat کيست؟ با اين ١٠ كار ثروتمند شدنتان قطعى خواهد بود با اين ١٠ عادت بازده مطالعه شما ١٠ برابر ميشه چطور ذهن همه رو بخونيم؟ جنگیدن برای اهداف - باید برای اهدافت بجنگی - ویدیو انگیزشی چگونه مثل یک مامور FBI ذهن مردم را بخوانیم
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید